Okunma

İşte Galaxy S6’nın Fiyatı!


01 Mart 2015 Pazar 13:15
İşte Galaxy S6’nın Fiyatı!

Samsung, MWC 15 etkinliğinde farklı tasarıma sahip yeni amiral gemisi modellerini duyurmuştu. Galaxy S6 sunduğu teknik özellikler ve özellikle Galaxy S6 Edge farklı tasarımı ile büyük beğeni toplamıştı. Cihazların tanıtılmasından sonra biz de dahil olmak üzere herkes Galaxy S6’nın Türkiye satış fiyatını merak etmeye başlamıştı.

One M9’un fiyatını açıklayan Turkcell bugün de, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in fiyatını sitesinde yayınladı. 

Galaxy S6 Edge‘in 32 GB modeli 2.999TL‘ye Galaxy S6‘nın 32GB olan modeli ise 2.499 TL‘ye satışa sunuluyor. Samsung bu fiyatlar ile biraz cep yakacağa benziyor.

Daha sonra yapılan haberlerde Samsung Türkiye, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in fiyatlarını onayladı. Yani Turkcell’in sayfasına sızdırılan rakamlar aynen doğru. Türkiye’de Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 bu fiyatlara satılacak.

 

:: Galaxy S6’nin fiyatı için ne düşünüyorsunuz?
yazarBekir Can Yumrutepe

Küçüklüğünden bu yana teknoloji tutkunu olan Bekir Can, 2014 yılının Ağustos ayından bu yana ShiftDelete.Net bünyesinde haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

165 yorum - “İşte Galaxy S6’nın Fiyatı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kaliteli malzeme kullanmak neymiş anladınız mı şimdi. Biz o ucuz samsunglara boşuna damacana plastiğinden yapılma demiyorduk. adamlar az kaliteli yapalım dedi fiyat ne oldu. Ama üretici artık verdiği paranın hakkını almak istiyor. Süslenmiş özellikler ile kandıramıyorsun artık.

 2. seyhmus21 dedi ki:

  O plastikken öyleydi þimdiki haliyle fiyatýnýn düþeceðini pek sanmam.

 3. Kestane dedi ki:

  1 yýl sonra 1500-1600 liralara düþer zaten acele etmeyin

 4. 7ocl dedi ki:

  Gümrüðü var, Ötv si var. a sý var b si var. Ona bi bin kaðýt daha atalým

 5. Mussolini dedi ki:

  Normalde cevap vermezdim ama uzun süredir pek yazamýyorum ondan cevap yazýyorum þanslýsýn.
  Parmak izi,altýn rengi gibi özellikler bakýmýndan 5s’den arakdý tasarým olarak yukarda yorumda da yazdýðým gibi Samsung ilk galaxylerden sonra bariz þekilde S6’da kopyalamýþ. Ýyice anlýyana kadar oku usanmadan lü***** />

  Sana cevap yazarken þunuda sorim. Yýllarda Apple’da çýkarýlamayan batarya ve özellikle micro sd yok diye yerden yere vuran kitle çoðunluðu Samsungcular olanlar bu duruma ne diyorsunuz?

  Onuda geçtim S6’nýn bataryasý hýzlý þarj olayý yüzünden daha çabuk yýpranýp ölücek ve asýl bomba burda patlýyacak. S6 Samsung’un en zor tamir edilecek telefonu diyorlar iç yerleþtirmesi yüzünden. Alanlara bol þans diliyorum þimdiden eyyorlamam bu *****

  He o zaman sýkýntý yok ben tasarýmý benzettin sandým acayip þaþýrdým Çevrede tanýdýðým birçok kiþi sýrf batarya ve hafýza kartý için alýyordu fiyat pahalý olursa millet m9 alýr artýk bence

 6. What The Hell dedi ki:

  Normalde cevap vermezdim ama uzun süredir pek yazamýyorum ondan cevap yazýyorum þanslýsýn.
  Parmak izi,altýn rengi gibi özellikler bakýmýndan 5s’den arakdý tasarým olarak yukarda yorumda da yazdýðým gibi Samsung ilk galaxylerden sonra bariz þekilde S6’da kopyalamýþ. Ýyice anlýyana kadar oku usanmadan lü***** />

  Sana cevap yazarken þunuda sorim. Yýllarda Apple’da çýkarýlamayan batarya ve özellikle micro sd yok diye yerden yere vuran kitle çoðunluðu Samsungcular olanlar bu duruma ne diyorsunuz?

  Onuda geçtim S6’nýn bataryasý hýzlý þarj olayý yüzünden daha çabuk yýpranýp ölücek ve asýl bomba burda patlýyacak. S6 Samsung’un en zor tamir edilecek telefonu diyorlar iç yerleþtirmesi yüzünden. Alanlara bol þans diliyorum þimdiden eyyorlamam bu kadar.

 7. Mussolini dedi ki:

  Konuya gelirsek madde madde;

  -Þu forumda 40 yýllýk Samsung fanboylarýnýn U dönüþüne mi gülelim,
  -Samsung’un Apple’ý A’dan Z’ye kadar birebir kopyaladýðýna mý?? (Kulaklýk,Telefon tasarýmý,Samsung Pay,Batarya,Micro SD olmamasý falan)
  -Ürünün fiyatýna mý en az 2500 olur bu son TR’de ki vergilerdende dolayý

  +Yönleri

  -Gereksiz uygulamalarla gelmiyecekmiþ öyle diyorlar (tek en iyi yön

  Söylediklerinde haklýsýn zaten apple fanboyu olduðunu tüm forum biliyor tamam neyse de s5 nasýl 5s çakmasý oluyor onu anlayamadým.Senin 5s dediðin cihazýn çakmasý anca televizyon kumandasý falan olur ben hayatýmda en boy oraný o kadar berbat telefon görmedim telefon 4" ama 4.6" lik z3 compactla ayný boyda oda yetmezmiþ gibi dar sanki iphone 4 uzatmýþsýn ortaya ucube biþey çýkmýþ ***** s5i de sevmiyorum almam da açýkçasý ama en azýndan orantýlý bir tasarýmý var nesini 5se benzettin sadece onu anlayamadým.

 8. What The Hell dedi ki:

  Önce güldüm sonra bastým eksiyi bu nedir allasen Samsung )

  5 çeyrektir git gide düþüyor mobil alanda Samsung bununda verdiði panikle artýk ne yapcaklarýný þaþýrdýlar akýllýlar. En son S5 tanýtýldýðýnda da 5s çakmasý bi telefondu ama Samsung ilk Galaxylerden sonra bariz þekilde kopyaladýðý telefon olmuþ S6. Apple dava açarsa þaþýrmayýn ki haklýlarda.

  Son olarak þunuda demeden edemicem kamera çýkýntýsý bana göre baþlý baþýna bi tasarým hatasýyken bunu bile kopyalamak neyin kafasý biri açýklýyabilir mi? Apple kötü bir þey yapsalar onu bile kopyalýyorlar bunuda görmüþ olduk. HTC’de daha çýkmadý onada o zaman þey ederim. Daha diyecek çok þey varda uðraþamýcam.

 9. mrtakdogan dedi ki:

  teknolojiyi nimetlerinden faydalanmak ayrý. teknoloji artisliði yapmak ayrý biþi. biz türk milleti olarak bende dahil teknoloji artisliði yaparsak . adamlarda bir telefonu bize ateþ pahasýna satar

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Aklı olan firma ucuz yapar,artık piyasada rekabet inanılmaz,çok firma ***** oluncada ucuz satan piyasada yapar…

 11. thefmk dedi ki:

  çok ucuzmuþ :!!

 12. SDN Okuru dedi ki:

  htc one m9'un ingiltere fiyatı 549 ***** 150 poundluk bir fark var,türkiyede vergisiz haliyle 450 tl ***** böyle olursa htc türkiyede çıkış yapabilir

 13. SDN Okuru dedi ki:

  asus zenfone 2…

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Demekki bu duruma gore note4 bedava.. note3 , s5 ten pahaliydi da neden s6 note4 den pahali.

 15. SDN Okuru dedi ki:

  almanyada ki fiyatlari da belli,

  Samsung Galaxy S6 – Samsung galaxy S6 Edge
  32 GB 699€ – 849€
  64 GB 799€ – 949€
  128 GB 899€ – 1049€

  bu gidisle Apple fiyatlari es deger ve üstündedir. ne kadar satar orasini zaman göstereck dir. ama bu fiyatlarin bu kadar yüksekten koymasi samsungun tekrar cikis yapmasi icin bir uygulamadir. sahsen telefon fiyatlari gittikce artiyor.
  Samsung fanboylari ilk etapta apple in satis fiyatlarindan sikayet edenler acab bu fiyata ne derler merak ediyorum. Not bir apple ip6+ ile Note edge kullanicisi olarak yaziyorum

 16. SDN Okuru dedi ki:

  adamlar pilastiklisini htcnin metal kasalı telefonuyla aynı fiyata satıyordu ne bekliyorsunuz bu telefonu kimse almaz 3000 tl ye hadi güle güle

 17. SDN Okuru dedi ki:

  TR 'de en fazla 2299 olur fiyatı daha yüksek olursa satmaz. Edge için konuşuyorum. Normal versiyon daha ucuz olur. 1999 gibi.
  Ha benim fikrimi sorarsanız bir telefona 1500 liradan fazlasını vermem !

 18. Meridian dedi ki:
 19. SDN Okuru dedi ki:

  S6 2000 bandında gelir s6 Edge 2500

 20. GhostX dedi ki:

  Keþke, samsung Ýflas etse diyeceðim ama bu gidiþle olacak herhalde her hafta telefon çýkarmak nedir ya!

 21. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar fiyatı görünce çok korktunuz ancak bu şekilde düşünmeyin. Çünkü İngilterede de bu tür cihazlarda KDV ve ÖTV var. Hemde bizden daha yüksek oranlarda. Telefonun fiyatı 700-750 dolar civarı. Yaklaşık % 55-60 civarı ülkemize girişte vergi vs biniyor ki bu da 750*1,6=1200 dolar gibi bir rakama gelir. o da = 3000 tl civarı bir rakama gelir. Ama yinede karşısında 2500-3000 bandında İphone varken yine 2500-2700 bandında HTC One M9 varken Samsungun bu telefonu 2700 tl den daha fazla olmaz. En çok 2799 diye düşünüyorum. Canınızı sıkmayın sırf havası için 3500 liralar verip İPhone alanlar varken ülkemizde Sırf havasına 3000 verip S6 da alınır. Hayırlısı ne diyeyim.

 22. cuhadar dedi ki:

  Ben geçen yýl satýlan samsung S 5 lerin yarýsý kadar da satýlamayacaðýný düþünenlerdenim. Telefon alacak olanlar artýk neye para verdiðini bilir hale geldi ve 3/1 fiyatýna asus almak varken ayný neden gidip samsunga para vereyim hem de kredi kartýna tek çekim diyecek binlerce insan var. Ve en fazla kullanýlacaðý 3 yýl. O da garanti deðil. Samsungun bataryalarý 2 yýlý görmüyor bile. Hergün þarja tak hergün tak 1 yýl sonra iflas ediyor. + peþin ödeme de satýþlarý ciddi oranda düþürecektir. Ve fiyat eðer ki 3000 TL gibi bir rakam ile açýlýrsa zaten androidciler de iphone gider 128 GB lik plus alýr. Ben bu özellikler ile bunu alýncaya kadar 1 – 2 ay daha bekler zenfone 2 alýrým. Olmadý meizu; oda olmadý huavei alýrým.

 23. SDN Okuru dedi ki:

  xaomi yi bekleyin derim.

 24. SDN Okuru dedi ki:

  s6 ve s edge ülkemizde bu fiyatlarla yoğun satış rakamları elde etmesi ***** piyasadaki plastik kaslı telefonlarını bırakıp metale dönmeside resmen eski müşterilerine "siz plastik takılın biz metale döndük" nanik der gibi ***** metal telefonlarında snapdragon 400 gibi 1.2 ghz hızında çalışpan eski tip işlemcilere dönmesi tam ***** metal telefon almayı düşünsem htc cam ve metal almayı düşünsem sony,lüks görünen almayı düşünsem iphone,f/p artı marka düşünsem lg alırım.samsung rakamları yükselterek iphone olamaz benden demesi

 25. SDN Okuru dedi ki:

  Siz Turkiye ne kadar vergi koyuyor hic dusundunuzmu? Yurtdisina gore bu fiyat gayet normal

 26. SDN Okuru dedi ki:

  o kadar para verip hala ooo süpeeeerrr mi dicez sanal tuş beni bozmaz sony mesela taş gibi c3 var akrabamda 1000tl lik telefon çatır çatır çalışıyor hiçte sıkıntı olmuyor sanal tuşları ne yani o tuşları kullanmak için 1500 tl edecek telefona 1000 tl (ki vergilerle 3200ü geçer) fazladan vermek objektiflikse almayalım kalsın…

 27. SDN Okuru dedi ki:

  oha tlye çevrilince gümrük vergisi %35ti galiba yani 875tl yani 3375tl %18 kdv 607,5tl 3982tl %10 ötv 398.2tl yani 4380,7tl mi olacak sanmıyorum hani ben yanlış yapmış olabilirim sadece %35 içinde herşey var desek bile 3375tl bu telefona değermi ya iphoneyi gömmeye uğraşanlar ne der oda ayrı bir mesele….

 28. SDN Okuru dedi ki:

  S4 2000 tl te çıktıysa s6 için bu fiyat normal enazından plastik değil

 29. SDN Okuru dedi ki:

  Ben de iPhone 3GS, 4, 4S ve 5C kullanmış biri olarak iPhone'u bıraktım LG G2 aldım. Beklentim çok yüksek olmadığı için idare ediyorum. Bu değişikliğe iten sebepler ekran büyüklüğü ve şarj süresi oldu. IPhone'un en büyük kusuru tartışmasız bataryasıdır. Buna rağmen iPhone 6 alma imkanım olsa alırım. Bence piyasadaki en üst düzey telefon. Android kesinlikle bi iOS değil.

 30. SDN Okuru dedi ki:

  meizu piyasayı altüst edecek

 31. SDN Okuru dedi ki:

  neyse note 4 ve s5 de indirim bekliyorum kimse s6 almaz kolay kolay belki edge. hele o komik batarya varken.

 32. SDN Okuru dedi ki:

  Akli olan zenfone 2 alır 1000 tl

" İşte Galaxy S6’nın Fiyatı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Galaxy S6’nın Fiyatı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Galaxy S6’nın Fiyatı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "