Okunma

İşte iOS 8’in Time Lapse Özelliği (Video)


09 Haziran 2014 Pazartesi 12:00
İşte iOS 8’in Time Lapse Özelliği (Video)

Zamanda sıçramalar içeren videolar ilginizi çekiyorsa, iOS 8 ile birlikte gelecek olan Time Lapse özelliğine bayılacaksınız. Apple’ın WWDC’de çok fazla üzerinde durmadığı bu teknoloji sayesinde iOS 8 yüklü cihazlarınızın kamerasıyla sıçramalı videolar yakalayıp kaydedebileceksiniz.

Bu özelliğin nasıl çalıştığını yazarak anlatmak zor; zira tamamen görselliğe dayalı bir teknoloji. Neyse ki YouTube kullanıcıları iOS 8 Beta 1’i indirmiş ve Time-Lapse özelliğini kullanarak çok hoş bir video hazırlamış. İşte iOS 8 ile hazırlayabileceğiniz videolardan sadece biri:

Bu videoyu YouTube üzerinden izlemek için tıklayın.

Siz daha iyisini yapabilir misiniz? iPhone 5S ve iOS 8 kullanılarak hazırlanan bu videonun benzerini yapmak için sonbahar aylarında iOS 8’in resmi çıkışını bekleyebilir ya da iOS 8 Beta 1 sürümünü hemen kurarak yenilikleri birinci elden tecrübe edebilirsiniz.

:: Böyle videoları siz de çekmeyi düşünüyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte iOS 8’in Time Lapse Özelliği (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte iOS 8’in Time Lapse Özelliği (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte iOS 8’in Time Lapse Özelliği (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "