Okunma

İşte SanDisk’in Yeni Belleği


04 Mart 2010 Perşembe 14:30
İşte SanDisk’in Yeni Belleği

SanDisk Corporation (NASDAQ:SNDK), G3 Solid State sürücüsünü (SSD)’ı Kuzey Amerika ve Avrupa’daki perakende kanalına sunmaya başladı. Flaş bellek temelli SanDisk G3 SSD  7,200 RPM sabit disk sürücülere güçlü bir alternatif oluşturacak.

120 GB‘lik SanDisk G3 SSD, kullanım ömrü boyunca 80 TB‘lık verinin yazılmasına kadar dayanabilecek. Solid State sürücü, karışık sıralı yazma performansını hızlandırarak Microsoft Windows XP ve Windows 7 gibi işletim sistemleri kullanan bilgisayarlarda SanDisk G3 SSD‘lerin dayanıklılığını artırma potansiyeline sahip ExtremeFFSTM adında akllı bir flaş yönetimi sistemini kullanıyor.

Dayanıklılık için 10 yıl garanti

Ürünün içerisinde  hiçbir hareketli parça kullanılmadı,  bu sayede sürücü hasarına karşı dayanmak üzere sağlamlığı artırıldı  Zorlu şok ve titreşim testi prosedürleri maruz kalan ürün ayrıca 10 yıllık dayanıklık garantisine de sahip.

SanDisk G3 SSD dosyaları 7,200 RPM sabit disk sürücüden iki kat daha hızlı açabilir, böylece kullanıcılar daha hızlı bilgisayar açılışlarının ve gelişmiş sistem yanıt hızlarının tadını çıkarabilirler. SanDisk G3 SSD, 220 MB/sn‘ye varan okuma hızı ve 120MB/sn‘ye varan yazma hızında sıralı performansa sahip.

 

60 GB ve 120 GB kapasitelerinde bulunan ürün   229.99 ile 399.99 dolarlık fiyatlarıyla satışa sunuldu.

:: SanDisk’in bu yeni ürünü ilginizi çekti mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşte SanDisk’in Yeni Belleği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte SanDisk’in Yeni Belleği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte SanDisk’in Yeni Belleği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "