Okunma

İstemediğiniz E-Posta, Size Uğramayacak!


02 Mart 2011 Çarşamba 17:20
İstemediğiniz E-Posta, Size Uğramayacak!

Endersys tarafından geliştirilen ve profesyonel bir Anti Spam (İstenmeyen e-postaları engelleyen) çözümü olan Surgate, CeBIT 2011 fuarında yurt dışına açıldı.

Teknolojide ülkemizi bekleyen
tehlikeler neler?

Fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gören Surgate, KOBİ’lerin e-posta trafiğini yönetip, istenmeyen mailleri dışarıda bırakan donanım ve yazılım bazlı bir ürün.

Videoyu İzleyin

Birçok büyük şirket tarafından tercih edilen ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen bu ürün, istenmeyen e-posta’ları engellediği gibi e-posta sunucusunu da gereksiz bir trafikten koruyor.

Surgate, virus ve spam veritabanını otomatik olarak merkezdeki sunuculardan yarım saatte bir güncelliyor. Sürekli değişmekte olan Spam ve virüslere karşı kendini geliştirdiği gibi özel veritabanı da oluşturarak, bu sayede başarı oranını yükseltiyor.

:: Bu tür bir çözüme sahip olmak ister miydiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İstemediğiniz E-Posta, Size Uğramayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstemediğiniz E-Posta, Size Uğramayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstemediğiniz E-Posta, Size Uğramayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "