Okunma

İster Yün Halıda Çalış, İster Tezgahta


22 Haziran 2009 Pazartesi 12:12
İster Yün Halıda Çalış, İster Tezgahta

Microsoft‘un piyasaya en son çıkardığı BlueTrack klavye ve fareleri de günlük yaşamın zorlu çalışma ortamlarına uyum sağlayan özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu ürünler granit mutfak tezgâhlarından, oturma odasındaki halıya kadar hemen her çeşit zorlu dokuya sahip yüzeylerde başarılı bir performans sergiliyor.

Microsoft‘un BlueTrack teknolojisi, daha önceki optik ve lazer bilgisayar farelerin çalışabildiği yüzeylerden çok daha fazlasında iş görebiliyor. Bu zorlu yüzeyler arasında granit ve mermer gibi kaygan ve parlak alanlar bulunduğu gibi halı gibi daha da sorunlu yüzeyler de yer alıyor. Microsoft BlueTrack fareler ise halı üzerinde, mutfak tezgâhı başında çalışmayı sevenlere önemli bir ayrıcalık sunuyor. Söz konusu farelerin yüksek izleme performansı verimliliği artırırken kullanıcının çalışma ortamını da kendisinin seçmesine olanak veriyor.

Microsoft, şimdi de BlueTrack teknolojisiyle fark yaratıyor.

 

Microsoft‘un ilk nano alıcı/vericisini içeren Wireless Mobile Mouse 6000, her iki elle de kullanılabilen masaüstü faresi Wireless Mouse 5000 ve kullanışlı, şık klavye seti Wireless Desktop 3000 mobil yaşamın keyfini çıkarmak isteyen tüketicilerin beğenisine sesleniyor.

Krom hatlara sahip gövdesiyle şık bir görünümü olan Wireless Mobile Mouse 6000, çift elle kullanılabiliyor.USB girişinde sadece 0.8 santimetrelik bir çıkıntı yapan alıcı-verici bilgisayarınızda sürekli kalabilir ya da farenin üzerine rahatça takılabilir.

Önümüzdeki dönemde Microsoft BlueTrack ürün portföyü, yeni modellerle genişlemeye devam edecek.

 

Diğer yeni fare Wireless Mouse 5000, her iki el için de konforlu bir kullanım sağlıyor. Özellikle büyük ellere sahip olanlar için ideal bir seçim olan bu bilgisayar faresi, masaüstünde de büyük bir konforla kullanılabilmesine rağmen takılabilir alıcı/vericisiyle her yere kolayca taşınabiliyor.

 Microsoft Donanım konforu ve şıklığı birlikte sağlayan yeni BlueTrack teknolojili ürünlerini tüketicilerin beğenisine sundu.

 

Microsoft‘un BlueTrack teknolojisine sahip ilk klavye seti Wireless Desktop 3000, şık tasarımıyla başınızı döndürecek. Klavye setinin parçası olarak gelen Wireless Mouse 5000 bilgisayar faresinin yanı sıra tak-çalıştır özellikli mini alıcı/verici, kullanıcılara 10 metreye kadar etkin bir alanda kablosuz kullanım rahatlığı sağlıyor. 2.4 GHz kablosuz bağlantı teknolojisi, klavyeyi, herhangi bir işlem kaybı olmadan özgürce kullanma olanağı veriyor. Ayrıca sessiz dokunuşlu tuşlar, ince profil tasarım ve yumuşak bilek desteği Microsoft Wireless Desktop 3000‘e prestij katıyor.

:: Microsoft’un donanımları sizce başarılı mı?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İster Yün Halıda Çalış, İster Tezgahta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İster Yün Halıda Çalış, İster Tezgahta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İster Yün Halıda Çalış, İster Tezgahta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "