IT yöneticisinin ihtiyaçları neler?


09 Eylül 2020 Çarşamba 12:53
IT yöneticisinin ihtiyaçları neler?

Teknolojinin ve dünyanın gelişmesiyle birlikte çok farklı noktalara geldiğimizi söyleyebiliriz. Bu nedenle farklı bir çağa girdiğimizi ve bazı noktalarda çok fazla insan gücüne ihtiyaç kalmadığını söyleyebiliriz. Peki, IT departmanındaki kişiler teknolojinin gelişmesi ile neler yaşıyor? İşlerinde ne gibi ihtiyaçlar ve sıkıntılar oluşuyor? IT yöneticisinin ihtiyaçları neler? Bu gibi soruların cevabını vermek için, işin uzmanına gittik ve sorularımızı yönelttik.

IT yöneticisinin ihtiyaçları neler?

Teknoloji ile birlikte değişmek isteyen ve bu değişimle yoluna devam etmek isteyen bir çok farklı şirket bulunuyor. Bu şirketlerin yola çıkma maceraları ve yola çıktıktan sonra yaşadıkları olaylar neler? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız, lafı daha fazla uzatmadan sizleri “Halil Abi” ile tanıştıralım ve videomuzla birlikte merak ettiklerinizi ortadan kaldıralım.

5 yaşındaki çocuktan tutun, 65 yaşındaki büyüklerimiz bile günümüz koşullarında teknoloji kullanıp, hayatlarına bu şekilde devam etmek zorunda kalıyorlar. Bu nedenle şirketlerinde belli oranda değişimler yaparak, gelişime ayak uydurması gerekiyor ve aynı zamanda da diri kalarak yollarına devam etmeleri gerekiyor.

Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tanınan birçok iş adamının da dediği gibi değişime bir noktada ayak uydurmak gerekiyor. Teknoloji yararlı olduğu kadar zarar verici olsa da, kişinin kendi kullanımı bunu belirliyor ve böylelikle çeşitli sonuçlarla yüzleşiyor.

IT yöneticilerinin ihtiyaçları hakkında yayınladığımız video hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir videoda daha görüşmek üzere!
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IT yöneticisinin ihtiyaçları neler? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IT yöneticisinin ihtiyaçları neler? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IT yöneticisinin ihtiyaçları neler? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  2. 2 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  3. 3 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  4. 4 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  5. 5 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  7. 7 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  8. 8 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!
  9. 9 SDN ofisinde büyük talihsizlik! SDN ofisinde büyük talihsizlik!
  10. 10 Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde! Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde!