Okunma

İTÜ EMÖS, Bu Yıl Sınırsızlık Çağı Konusuyla Gerçekleşiyor


27 Aralık 2014 Cumartesi 08:00
İTÜ EMÖS, Bu Yıl Sınırsızlık Çağı Konusuyla Gerçekleşiyor

Öğrenciler ile iş dünyasının liderleri arasında köprüler kurarak tecrübe aktarımına olanak sağlamak, gelecekte iş dünyasına yön verecek teknolojik gelişmeleri öğrencilere iletmek amacıyla 22 yıldır düzenlenen İTÜ EMÖS, bu yıl Akbank Ana Sponsorluğu’nda “Sınırsızlık Çağı” konusu etrafında şekillenecek.

Bu konu etrafında son yıllarda iş dünyasına yön veren lider şirketlerin önemle ilgilendikleri ve gelecekte iş dünyasının dinamiklerini büyük ölçüde değiştireceği ön görülen Big Data, Internet of Things gibi kavramların yanı sıra Türkiye’de hızla gelişmekte olan girişimcilik ekosistemi, online eğitim trendleri, nöro ve dijital pazarlama gibi konular uzmanları tarafından tanıtılacak.

Etkinliğin oturumlarına Bosch Türkiye Genel Müdürü Steven Young, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan, Prof. Dr. Erhan Erkut, Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, BiTaksi Kurucusu Nazım Salur ve ThinkNeuro Kurucusu Dr. Yener Girişken  gibi isimler katılım gösterecek.

Oturumlara katılımın ücretsiz olduğu İTÜ EMÖS’te her sene toplamda 72 üniversite ve 34 farklı bölümden 1000’e yakın öğrenci ağırlanmaktadır.

Sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kayıt olmak için www.emos.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

:: Üniversitelerdeki etkinlikleri takip ediyor musunuz?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İTÜ EMÖS, Bu Yıl Sınırsızlık Çağı Konusuyla Gerçekleşiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İTÜ EMÖS, Bu Yıl Sınırsızlık Çağı Konusuyla Gerçekleşiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İTÜ EMÖS, Bu Yıl Sınırsızlık Çağı Konusuyla Gerçekleşiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "