Okunma

İTÜ Sektör Günleri Başlıyor


25 Ekim 2013 Cuma 07:55
İTÜ Sektör Günleri Başlıyor

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün gerçekleştirdiği 18. İTÜ Sektör Günleri, 30 Ekim Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde başlıyor. Üniversite öğrencilerinin ileride çalışabilecekleri sektörler, firmalar ve departmanlar hakkında karar vermelerini sağlamak; firma yöneticilerini öğrencilerle bir araya getirmek amacıyla organize edilen Sektör Günleri, geniş kapsamıyla dikkat çekiyor.

18. İTÜ Sektör Günleri, “Bilişim Sektörü”ne sektörünün önde gelen firmaları; Google Türkiye, Microsoft
ve HTC’den üst düzey yöneticilerin oturumları ile kapsamlı geniş bir platform özelliğini gözler önüne seriyor.

Kayıtlar internet üzerinden

Sektör Günleri için internet üzerinden kayıt alınıyor; organizasyonda fuaye alanında yer alan şirket standlarında iş ve staj başvurularında bulunulabilecek. Böylelikle katılımcılar, şirket yöneticileri ile birebir görüşme fırsatı yakalayabilecekler.

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü 18. İTÜ Sektör Günleri ‘‘Bilişim Sektörü’” ile tüm bölümlerden ve üniversitelerden öğrencilerden, oturumların hepsine katılanlara katılım belgesi verilecek.

Kayıt için burayı tıklayabilir veya kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvurabilirsiniz.:: İTÜ Sektör Günler’ne katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İTÜ Sektör Günleri Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bilgi için teşekkürler.

" İTÜ Sektör Günleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İTÜ Sektör Günleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İTÜ Sektör Günleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "