Okunma

Videolarınızı Online Olarak Satın


14 Eylül 2008 Pazar 11:29
Videolarınızı Online Olarak Satın

iTunes ağı üzerinde kendinize bir online video dükkanı açmak, TuneCore sayesinde artık mümkün. Düğün videolarından okul müsamerelerine veya çeşitli kullanım kılavuzlarına kadar hazırladığınız eserleri belirli bir ücret ödeyerek (60 dakikası 550 dolar, 90 dakikası 770 dolar gibi) iTunes‘a yükleyip bu videoları dünyanın dört bir yanındaki iTunes kullanıcılarının beğenisine sunabilirsiniz.

Çektiğiniz Videolardan Para Kazanın

Videonuzun satın alınması veya kiralanması durumunda, Apple kendi payını alıp kalan parayı doğrudan size gönderiyor. TuneCore, başlangıçta ödediğiniz “yer ücreti” dışında para talep etmiyor. Üstelik videonuzun tüm hakları yine sizin üzerinizde. Başlangıç aşamasında sadece İngilizce videoların kabul gördüğü ve iTunes tarafından onaylanma sürecinin yaklaşık 10 gün sürdüğü servise video göndermek için gerekenleri burada bulabilirsiniz.

:: iTunes yeni bir pazar mı açıyor?

Bilgi İçin: TuneCore
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Videolarınızı Online Olarak Satın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Videolarınızı Online Olarak Satın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Videolarınızı Online Olarak Satın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "