Itway CEO’su Türkiye’yi Ziyaret Etti


22 Eylül 2011 Perşembe 08:19
Itway CEO’su Türkiye’yi Ziyaret Etti

1996 yılında İtalya’da kurulan ve İtalya dışında; Fransa, Portekiz, İspanya, Yunanistan ve Türkiye’de faaliyet gösteren Itway, 2001 yılında halka açıldı ve Milano borsasında işlem görüyor.

Güvenlik konusuna odaklanan Itway VAD, Itway Group’un dağıtıcılık konusunda uzmanlaşmış iş birimidir. Pek çok bağımsız araştırma şirketi tarafından en yaratıcı sistem olarak görülen “Katma Değerli Dağıtıcılık” modelini benimseyen Itway VAD Türkiye, tamamen kanal üzerinden satış sistemini ile çalışıyor.

Basın toplantısında firmanın kuruluş hikayesi ve yapılanmasından bahseden Itway Başkanı Andrea Farina, Itway Group içinde farklı alanlara odaklanmış katma değerli dağıtıcılık, danışmanlık, servis ve eğitim gibi iş birimleri olduğunu belirtti.

Itway Academy ile iş ortaklarına ve kurumlara güvenlik konusunda eğitimler verdiklerini de vurgulayan Farina; “Güvenlik pazarında gelişmekte olan teknolojileri erken fark ederek pazara girdik ve tüm Akdeniz bölgesine yayıldık. En iyi teknolojiye sahip marka ve ürünleri seçip, bu alandaki uzmanlığımızla birleştirerek pazara sunuyoruz.” dedi. Başkan Farina’dan sonra söz alan Başkan Yardımcısı Cesare Valenti ise; “Temel ilkemiz kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti, bu ilke doğrultusunda iş ortaklarımızla uzun vadeli bir yol arkadaşlığı tercih ediyoruz.” diye konuştu.

Itway’den yeni bir kavram: “Distrigatör”

Itway VAD Türkiye Ülke Müdürü Reha Akbaş yaptığı konuşmada Itway’in farkını açıklarken distribütör ve entegratör firmaların işlevlerini birleştiren bir yapıda hareket ettiklerinin altını çizerek, Itway olarak yarattıkları “distrigatör” kavramından söz etti.

Akbaş; “Teknolojik gelişmeler ve pazar beklentilerine göre şekil alan bir yapıda çalışıyoruz. Asli görevimiz teknoloji ile pazarı buluşturan bir köprü olabilmek, bu amaçla teknolojik ürünleri, know-how, deneyimli kadro, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleriyle birleştirerek pazara sunuyoruz, yani İtway’i “distrigatör” firma şeklinde tanımlıyoruz. Etik değerlerden vazgeçmeden, kanal üzerinden çalışma stratejimizle yol almaya devam edeceğiz. Şu an Türkiye’de sadece güvenlik konusunda çözümler sunuyoruz, ancak önümüzdeki günlerde sanallaştırma, data merkezleri ve altyapıya yönelik teknolojiler konusunda da ürün ve çözümleri pazara sunacağız.” dedi.

:: En çok güvendiğiniz güvenlik yazılımları hangileri?
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Itway CEO’su Türkiye’yi Ziyaret Etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Itway CEO’su Türkiye’yi Ziyaret Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Itway CEO’su Türkiye’yi Ziyaret Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  2. 2 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  3. 3 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  4. 4 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  5. 5 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  6. 6 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
  7. 7 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
  8. 8 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  9. 9 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  10. 10 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?