Okunma

IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Sakarya Üniversitesi’nde!


21 Mart 2017 Salı 11:00
IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Sakarya Üniversitesi’nde!

Sakarya Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğu ve Yönetim Bilişim Derneği öncülüğünde, “Bilişimi Yönet, Değişimi Başlat” temalı IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi bu yıl, 25 – 26 Mart tarihlerinde Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Logosoft, Casper, Microsoft, SAP Business One, Bilge Adam, Nescafé gibi firmaların da desteklediği zirveye Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 750 Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi, akademisyeni ve sektör profesyoneli katılım gösterecek.

Sektörün önde gelenleri Sakarya’da

Logosoft, Google, IBM, Havelsan, Hürriyet gibi firmaların önde gelen isimleri, bilişim, teknoloji ve girişimcilik gibi konularda dinleyicileriyle buluşacak.

17-03/21/1-2.jpg

Aynı zamanda bir diğer salonda Wissen Akademie tarafından “Proje Yönetimi” alanında sertifikalı bir workshop düzenlenecek.

:: IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ne katılmayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Sakarya Üniversitesi’nde!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu zamana kadar yapılanların en iyisi olacağa benziyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Vizelere rağmen gideceğim o zirveye hayırlısı

" IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Sakarya Üniversitesi’nde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Sakarya Üniversitesi’nde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IV. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Sakarya Üniversitesi’nde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "