Okunma

iWatch ile SMS Atılacak mı?


03 Haziran 2014 Salı 10:00
iWatch ile SMS Atılacak mı?

Apple’ın bu yıl gerçekleştirdiği ve ShiftDelete.Net üzerinden canlı anlatımla paylaştığımız WWDC 2014 etkinliği, teknolojiyle ilgili olsun olmasın, tüm dünyanın gözünü iOS 8 mobil işletim sistemi ve OS X 10.10‘a çevirdi. Ne var ki tüm bu heyecanın arasında büyük beklentilerden biri unutuldu: iWatch.

Neyse ki YouTube kullanıcısı Matthias Apple’ın rolünü devraldı ve mizahi yönü kuvvetli bir parodi ile mucize ürün (!) Apple iWatch’u tanıttı. Video İngilizce olmasına rağmen, iWatch üzerinden SMS gönderme ve görüşme yapma gibi yenilikçi özelliklerin anlaşılması hiç zor değil.

Videoyu İzleyin:

:: iWatch böyle çıksa tutar mıydı sizce?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iWatch ile SMS Atılacak mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iWatch ile SMS Atılacak mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iWatch ile SMS Atılacak mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "