Okunma

İyzico Platform ile e-Ticaret Daha kolay


02 Temmuz 2014 Çarşamba 13:17
İyzico Platform ile e-Ticaret Daha kolay

Türkiye’de yakın zamanda yürürlülüğe giren 6493 nolu “Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu”na göre artık satıcı, hizmet verenler ile tüketicileri buluşturan pazar yeri tabanlı e-ticaret siteleri ödeme hizmeti sunamıyor.

E-ticaret sektöründe iyzico’nun en yeni çözümü olan iyzico Platform, pazaryeri bazlı e-ticaret sitelerinin en büyük sorununa çözüm getiriyor. Bu kapsamda önemli bir altyapı yatırımı yapan yenilikçi ödeme kuruluşu iyzico, kanunlar paralelinde global standarlarda geliştirdiği yeni servisi ile pazaryeri konumundaki e-ticaret şirketlerine önemli bir çözüm sunuyor.

:: E- Ticaret ile alışveriş yaparken nelere dikkat edersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İyzico Platform ile e-Ticaret Daha kolay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İyzico Platform ile e-Ticaret Daha kolay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İyzico Platform ile e-Ticaret Daha kolay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "