Jabra ve Microsoft’tan Ortak Çalışma


04 Ağustos 2010 Çarşamba 11:30
Jabra ve Microsoft’tan Ortak Çalışma

Gelişen teknoloji iletişim seçeneklerinin de artmasını sağladı. Ancak bu seçeneklerin bolluğu her zaman, çözüm olmuyor. Çok fazla iletişim kanalı büyük şirketler için karmaşa da demek.( Jabra Beyaza Büründü)

Bu yüzden firmalar birleşik iletişim merkezlerine yöneliyor. Dün Microsoft ve Jabra düzenlediği toplantıyla, Kamu Kurumları İçin Birleşik İletişim Platformu’nu basın mensuplarına tanıttı.

 

 

Tüm İletişim Platformları Tek Merkezde

Toplantıda, teknolojik gelişmelerin günümüz iş dünyasında e-posta, cep telefonu, sosyal ağlar, hızlı mesajlaşma ve video konferans gibi çok sayıda yeni iletişim kanalından yararlanma ihtiyacını beraberinde getirdiğini hatırlatan Microsoft Türkiye Satış Çözümleri Uzmanı Tuğbay Aşkın, bu kanalların birbirinden bağımsız yönetilmeye çalışılmasının kurumlara depolama, yönetim, güvenlik ve uyum açısından büyük zorluklar getirdiğini belirtti.(Windows Phone 7 de Ekim’de!)

Kurumların birbirlerinden bağımsız olduklarında bu iletişim kanallarının iş ve devlet regülasyonları ile uyumlu olmasını sağlamakta büyük zorluk çektiğini, farklı kanallardan iletişimin çalışanların verimliliğini de olumsuz etkilediğini anlatan Aşkın, Birleşik İletişim’in karmaşıklığı en aza indirdiğini vurguladı. Aşkın, “Birleşik İletişim tek bir kimlikle kullanıcıların iletişimde olduğu tüm kanalları tek bir ortamda birleştirerek avantaj sağladığını belirtti.

Forrester’ın yaptığı bir araştırmaya göre Birleşik İletişim’e yapılan yatırımların geri dönüşünün iki ay içinde alınmaya başladığını, 3 yıl içinde kurumlara yatırımlarının yüzde 500 geri dönüşü olduğunu kaydeden yönetici , Microsoft’un da kendi bünyesinde Birleşik İletişim’e geçerek 1 yıl içinde yatırımını yüzde 240 oranında geri kazandığını anlattı.

:: Şirketinizde böyle bir sistem kullanır mısınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Jabra ve Microsoft’tan Ortak Çalışma konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jabra ve Microsoft’tan Ortak Çalışma ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jabra ve Microsoft’tan Ortak Çalışma ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  2. 2 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  3. 3 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  4. 4 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  5. 5 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  6. 6 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  7. 7 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  8. 8 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  9. 9 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  10. 10 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!