Okunma

Jabra’dan Yeni Ürün: BIZ 2400


14 Mayıs 2009 Perşembe 15:36
Jabra’dan Yeni Ürün: BIZ 2400

Bluetooth kulaklık ve mobil müzik ürünlerinin yanı sıra, profesyonel ofis ve çağrı merkezleri için ürettiği kablolu ve kablosuz kulaklıklarıyla da dünyanın önde gelen markalarından Jabra, İstanbul’da düzenlediği toplantıyla yeni ürünü profesyonel kulaklık Jabra BIZ 2400’ü ve Türkiye’de pazara sunduğu diğer yenilikçi ürünlerini tanıttı


Jabra’nın yeni profesyonel kulaklığı BIZ 2400

Toplantıda Jabra CC&O Gelişmekte Olan Pazarlar ve Avusturya’dan Sorumlu Satış Direktörü Holger Reisinger, dünyada çağrı merkezi pazarıyla ve iş dünyası ve çağrı merkezlerine yönelik yeni Jabra profesyonel kulaklık çözümleri hakkında kapsamlı bilgiler verdi. 

Reisinger, toplantıda GN Netcom’un ofislerde ve çağrı merkezlerinde verimliliği üst seviyeye taşıyan yeni kablolu kulaklığı Jabra BIZ 2400‘ü de tanıttı. Gelişmiş ses özellikleri, şık tasarımı ve sunduğu gerçek rahatlıkla Jabra BIZ 2400, profesyonel kablolu kulaklık pazarında yeni bir sayfa açıyor.


Profesyonel kulaklık sınıfı BIZ 2400 ile hareketlenebilir

Jabra BIZ 2400, 360 derece dönen kırılmaz ve gürültüyü önleyen FreeSpin mikrofon, patentli takma stilleri ve USB bağlantılı modellerinde Bluetooth bağlantısı gibi yenilikçi özellikleriyle diğerlerinden 10 kat daha iyi bir ürün. Üretkenlik ve verimliliği artıran sağlam ve dayanıklı profesyonel kulaklılara ihtiyaç duyan çağrı merkezleri ve ofisler için ideal bir çözüm olan Jabra BIZ 2400, ses kalitesinin yanı sıra şık ve kullanıcı dostu tasarımıyla da beğeni topluyor.

Hem mono hem de duo hoparlör konfigürasyonu ile kullanılabilen Jabra BIZ 2400, gün boyunca kulakta kalabiliyor. Ürün, Türkiye’de Tesan aracılığıyla 260 dolar + KDV‘den ve 3 yıl garantiyle satışa sunuluyor.

Reisinger, “Jabra BIZ 2400, GN Netcom’un müşterilerin verimliliğini ve etkinliğini artırmalarına olanak tanıyan sektör lideri ürünler sunmak konusundaki deneyim ve bağlılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Kullanıcı beklentilerini göz önüne alarak ve ödüllü ürün portföyümüzden esinlenerek tasarladığımız BIZ 2400 şu anda pazardaki en iyi kulaklık.

Tasarımı sırasında tamamıyla yeni bir yaklaşım uyguladığımız Jabra BIZ 2400‘de üst düzey ses kalitesi, yenilikçi tasarım ve kullanıcı için maksimum konfor sağladık. Tüm ofis ve çağrı merkezi çalışanları için ideal çözüm bir çözüm olan Jabra BIZ 2400, kalite ve sağlamlığıyla ofislerin vazgeçilmezi olacak ” dedi.


Jabra’nın yeni ürünleri tasarımıyla dikkat çekiyor

Toplantıda Jabra BIZ 2400’ün yanı sıra GN Netcom’un çalışanların konforunu ve memnuniyetini artıran diğer yeni çağrı merkezi çözümleri Jabra M5390 USB, Jabra M5390 Multiuse ve Jabra DIAL 520 OC modelleri ile ilgili de bilgiler verildi.

:: Jabra’nın yeni ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Jabra’dan Yeni Ürün: BIZ 2400 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jabra’dan Yeni Ürün: BIZ 2400 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jabra’dan Yeni Ürün: BIZ 2400 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "