Jabralar Cisco Sertifikası Aldı


12 Mayıs 2010 Çarşamba 14:09
Jabralar Cisco Sertifikası Aldı

Cisco, Cisco IP Communicator ve Cisco IP Telefonu için Jabra’nın PRO 9400 ve GO 6400 Serileri’ni sertifikaladı. Jabra’nın PRO 9400 ve GO 6400 kablosuz üst seviye kulaklıkları 150’den 6.800 Hertz’e kadar daha geniş bir bant frekansı üzerinde sesi ileten yazılım tabanlı telefon, sabit hat ve mobil telefonlar olmak üzere üç cihaza kadar bağlanabiliyor (Sevgilinize Bluetooth’la Bağlanın).

Cisco’nun tüm Bütünleşik İletişim ortamlarına uyumlu Jabra modelleri, tak-çalıştır özellikleri sayesinde anında kullanıma hazır halde geliyor. Kulaklık üzerindeki çoklu fonksiyon tuşu çağrı karşılamayı kontrol ediyor ve cihazı tanıyor. Kullanıcılar telefon ve masalarından belli bir uzaklıkta bile olsalar, çağrıları doğrudan kulaklıktan kabul edip sürdürebiliyorlar.

 

Üç Farklı Telefon Teknolojisinin Birleşimi

Jabra’nın PRO 9400 ve GO 6400 serisi kulaklıklar üç farklı telefon teknolojisinin birleşimini sunuyor: Cihazın baz ünitesi kablo ile sabit hatta bağlanıyor ve herhangi bir sürücüye ihtiyaç kalmadan USB aracılığıyla bilgisayara bağlanıyor. Bluetooth donanımlı kulaklıklar da cep telefonuna bağlanıyor.

Kulaklıklar sesi 16.800 Hz’den başlayan geniş bant modunda ileten Cisco destekli geniş frekansları otomatik olarak tanıyor. Hem hoparlör, hem de mikrofonun geniş bantı kullanması sayesinde sesler çok daha doğal geliyor ve kişiler birbirlerini daha iyi duyup anlayabiliyorlar.

 

Jabra kulaklıklar diğer yazılım tabanlı telefon istemcileriyle uyumlu çalışıyor.

 

Cihazların kurulum, yönetim ve kontrolünü kolaylaştırmak için Jabra, üst seviye kulaklıklarının baz ünitelerine renkli dokunmatik ekran yerleştirdi. Operasyon talimatları ve yapılandırma klavuzu da aynı zamanda kulaklık ünitesindeki dokunmatik ekranda yer alıyor.

Tüm Jabra PRO 9400 ve Jabra GO 6400 modelleri uzaktan çağrı kontrolünü destekliyor. Kulaklıklardaki zil sesi kullanıcıya gelen çağrıları haber veriyor. Bağımsız cihazlar kontrol edilebiliyor, çağrılar kabul edilebiliyor, sonlandırılabiliyor ya da çoklu fonksiyon tuşları ve dokunmatik ekran aracılığıyla yönetilebiliyor.

Kullanıcılar tek bir tuşa dokunarak görüşmeleri beklemeye alabiliyor, yeniden arama yapabiliyor, hoparlör ses seviyesini ayarlayabiliyor ve mikrofonu sessize alabiliyorlar. Kablosuz bağlantı sayesinde telefondan uzak bile olsalar erişilebilir oluyorlar (Birleşik İletişim İçin Pratik Kulaklık).

:: Kulaklık denildiğinde hangi marka aklınıza geliyor?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Jabralar Cisco Sertifikası Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jabralar Cisco Sertifikası Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jabralar Cisco Sertifikası Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
  9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
  10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)