Okunma

Japonlar, Oyunları da Ele Geçirdi!


08 Eylül 2009 Salı 08:48
Japonlar, Oyunları da Ele Geçirdi!

Özellikle Avrupalı ve Amerikalı sinema severlerin büyük beğeniyle izlediği, Uzak Doğu merkezli korku filmlerindeki atmosfer ve ürkütücü öğeler, artık video oyun dünyasına transfer olmaya başladı. The Grudge‘u (Garez) sanal aleme  taşıyacak olan Japonlar, şimdilerde yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Yalnızca Nintendo Wii için geliştirdikleri The Calling için iki trailer yayınlayan yapımcı Hudson Software, türün müdavimlerine güzel bir sürpriz yapmayı planlıyor.

 #http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11665/t_thecalling_debut_jp.flv#

Çıkış tarihi henüz belli olmayan yapımın, 2010’da satışa sunulacağı tahmin ediliyor. FPS açısıyla oynanacak oyunda, Wii Remote ve Nunchuck aktif olarak kullanılacak. Hatta Wii Remote’u, oyunda telefon çaldığında kulağımıza götürürsek, telefonu açmış olacağız ve bu sayede karşı taraf konuşmaya başlayacak.

#http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_119/um_1102029-595980-CallingEnglishTrailer-1252352325.flv#

:: The Calling hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşın.
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Japonlar, Oyunları da Ele Geçirdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Japonlar, Oyunları da Ele Geçirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Japonlar, Oyunları da Ele Geçirdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "