Okunma

Japonlar Xbox 360’tan Memnun


20 Nisan 2009 Pazartesi 08:30
Japonlar Xbox 360’tan Memnun

ASCII Media Works tarafından yapılan anketin sonuçları, Xbox 360’ın müşteri memnuniyeti konusunda Japonya‘da bir numara olduğunu ortaya koydu. Konsol sahipleri ve olası alıcılar arasında gerçekleştirilen ankette, toplam puanda 100 üzerinden 78,3 alan Xbox 360 birinci oldu.

6 Farklı Kategori

Fiyatı, ilginç yazılım yelpazesi, grafik kalitesi, dış tasarımı, konsol boyutu/ağırlığı ve aynı konsola sahip arkadaşlar şeklinde altı başlıkta puanlanan yeni nesil konsollarda PS3 grafik kalitesinde lider olurken, DS de ilginç yazılımlar konusunda öne çıkıyor. Genel toplamda ise PS3 ve Wii 70,6 puanla berabere kalırken, DS 72,0 puan, PSP de 73,2 puan almayı başardı.

:: Sizce müşteri memnuniyetini en iyi hangi konsol sağlıyor?

Bilgi İçin : ASCII Media Works (Japonca)
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Japonlar Xbox 360’tan Memnun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Japonlar Xbox 360’tan Memnun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Japonlar Xbox 360’tan Memnun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "