Okunma

Java’cılar İstanbul’da Buluşuyor


26 Mayıs 2009 Salı 10:23
Java’cılar İstanbul’da Buluşuyor

Sun Microsystems tarafından Türkiye’de yazılım geliştiricileri bir araya getirmek, yazılım dünyasında bilgi paylaşımını sağlamak ve uygulama geliştirme dünyasındaki gelişme ve yenilikleri paylaşmak amacıyla düzenlenen geleneksel Java Day, bu yıl 25 Haziran’da İstanbul Swissotel’de düzenlenecek. Java Day ’09 İstanbul, bilişim profesyonellerinin yanı sıra bağımsız yazılım geliştiriciler, üniversiteler, akademisyen ve öğrenciler, analistler, uluslararası Java uzmanlarını bir araya getirecek. Bu yıl etkinlikte ele alınacak konular arasında JavaFX, gerçek zamanlı uygulamalar, bulut bilgiişlem, mobilite ve DTrace konuları ön plana çıkacak.

Konuşmacılar

Sun Microsystems’da Java Geliştirici ekibin başında görev yapan Reginald Hutcherson’ın ana konuşmacı olarak  yer alacağı Java Day ‘09’da, bireysel ve kurumsal alanda Java dünyasında yaşanan yenilikler katılımcılarla paylaşılacak. Sun’ın açık kaynak stratejileri; son kullanıcı teknolojileri, masaüstü, mobil ve yeni nesil web uygulamaları, hizmetler ve entegrasyon gibi konular ele alınacak. Java Day ’09 İstanbul’da Sun Microsystems Java teknoloji danışmanlarından Angela Caicedo, Carl McDonald ve Peter Karlsson da katılımcılara Java dünyasındaki en son gelişmeleri çeşitli demolarla aktaracak.

:: Bu etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Sun Microsystems
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Java’cılar İstanbul’da Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Java’cılar İstanbul’da Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Java’cılar İstanbul’da Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "