Okunma

Jay Z’den Kickstarter benzeri proje: Arrive


06 Mart 2017 Pazartesi 19:30
Jay Z’den Kickstarter benzeri proje: Arrive

Jay Z‘nin son girişimi Arrive kapılarını açıyor. Rap müziğin en çok tanınan isimlerinden biri olan Jay Z, Roc Nation adlı şirketinden yayımladığı basın bildirisi ile Arrive’ın hizmete başladığını duyurdu.

Arrive nedir?

Arrive aslına bakarsanız Kickstarter’a oldukça benzeyen bir oluşum. Fakat onu Kickstarter ve Indiegogo gibi oluşumlardan ayıran en önemli nokta, markalaşma konusunda büyük bir destek sunacak olması. Yani bir ürün tasarladığınızda yalnızca satışıyla ya da tanıtımıyla uğraşmakla kalmayacak, ürününüzü bir marka haline getirmek için çaba sarfedecek.

Ayrıca sadece belli başlı ürünler değil, örneğin sporcular veya sanatçıların da birer marka haline gelebilmesi için çalışıyor olacak. Benzer diğer oluşumlara baktığımızda, kullanıcılar tarafından kaynak sağlanan tüm projelerin hızlı bir büyüme ivmesine sahip olduğu ortada.

Bunun üzerine de Roc Nation yani Arrive‘ın da markalaşma konusunda vereceği desteği eklediğinizde, başarılı olma potansiyeli olan projelerin hayatımızda yer alan birer marka haline gelmeleri kolaylaşacak.

:: Arrive hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Jay Z’den Kickstarter benzeri proje: Arrive konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jay Z’den Kickstarter benzeri proje: Arrive ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jay Z’den Kickstarter benzeri proje: Arrive ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "