Okunma

JBak Taskman’a Yeni Görevler!


07 Ağustos 2009 Cuma 07:44
JBak Taskman’a Yeni Görevler!

Gelişmiş özellikleriyle Symbian kullanıcıları tarafından çok sevilen JBAK Taskman, yeni sürüme kavuştu. Ücretsiz olarak sunulan görev yöneticisi uygulaması yeni sürümünde de çok sevilecek yepyeni özelliklere kavuşmuş.

Artık dokunmatik ekranlı Symbian S60 5.sürüm cihazlarda daha stabil çalışan JBAK Taskman bu sürümde bazı cihazlarda yaşanan yoğun CPU kullanımının da önüne geçmiş.

Sis uygulamalarını cihazdan kaldırma adımında ciddi değişimler yaşayan uygulama, artık uygulamaları kalıntı bırakmaksızın çok daha hızlı bir şekilde temizleyebiliyor.


Eğer cihazınızda eski sürüm bir JBAK Taskman mevcutsa yeni sis dosyasını kurmadan önce, eski sürümü kaldırın ve C:/system/data/jbaktaskman.ini dosyasını silin.

Cihazı zorlayan işlemleri sezgisel olarak sonlandırabilen uygulama elle kapatmak istediğinizde de görevleri tek tıkla kapatabiliyor. Bu yeni sürümde yönetici menüsünde görünen uygulama simgelerinin gösterilip gizlenebilmesi seçeneğinin eklenmesi, numaralara uygulamaları sonlandırma ve başlatma görevinin atanması, görünümde yapılan küçük iyileştirmeler ilk göze çarpan yenilikler olarak dikkat çekiyor.

Buradan indirebileceğiniz uygulama signed (sertifikalandırılmış) olarak geliyor.

:: JBAK Taskman’ın en sevdiğiniz özelliğini forumda paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" JBak Taskman’a Yeni Görevler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere JBak Taskman’a Yeni Görevler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda JBak Taskman’a Yeni Görevler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "