Okunma

Jet Hızıyla Online Resim Düzenleme


19 Haziran 2009 Cuma 09:58
Jet Hızıyla Online Resim Düzenleme

Aviary yeni servisleriyle şu sıra adından sıkça söz ettiriyor. Birkaç gün önce Talon ismindeki resim düzenleme aracını, Firefox eklentisi olarak sunan firma, şimdi de Falcon adlı çok daha hızlı bir düzenleyiciyi hizmete açtı.

Toplamda 90 KB‘lık bir boyuta sahip olan online araç, Talon’da günlük kullanım için gerekmeyecek olan katman ve benzeri özellikleri barındırmıyor. Bunun yerine, neredeyse eşzamanlı olarak web üzerinde bulunan ya da bilgisayarınızdan yüklediğiniz resim ve fotoğrafları kesip biçmenize, ekran görüntüsü alıp yazı eklemenize imkan tanıyor.

Falcon’un online aracını hemen buraya tıklayarak kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz Firefox eklentisi olan Talon’u indirerek de kullanabilirsiniz:

:: Talon’u Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Hangi resim düzenleme aracını kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin :
Aviary
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Jet Hızıyla Online Resim Düzenleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jet Hızıyla Online Resim Düzenleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jet Hızıyla Online Resim Düzenleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "