Okunma

JeTTvel’de Dakikalar İkiye Katlandı


02 Şubat 2009 Pazartesi 20:25
JeTTvel’de Dakikalar İkiye Katlandı

Müşterilerin aynı ücret karşılığında daha çok konuşmasını amaçlayan JeTTvel‘de müşteriler, farklı konuşma alışkanlıklarına uygun olarak tasarlanmış JeTTvel 100, JeTTvel 200 veya JeTTvel 300 seçenekleri arasından kendilerine en uygun pakete abone olabiliyor. Kampanyada aylık 100 dakika şehiriçi konuşmayı içeren JeTTvel 100‘ü seçen kullanıcılara, tarifeye kayıt olduktan sonraki üç ay boyunca 100 dakika daha hediye ediliyor.

Aynı şekilde JeTTvel 200‘ü seçen kullanıcılar 200 ve JeTTvel 300‘ü seçen kullanıcılar ise 300 hediye dakika kazanıyor. Böylece tüm vergiler ve sabit ücret  dahil olarak 19 TL ödeyen bir JeTTvel müşterisi 100 dakika yerine 200 dakika şehiriçi konuşabiliyor. Aynı şekilde 27 TL ödeyerek JeTTvel 300‘ü seçenler tam 600 dakika şehiriçi konuşma imkanı kazanıyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Türk Telekom
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “JeTTvel’de Dakikalar İkiye Katlandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    işi gücü milleti kazıklamak olan telekomun şu işlerine şaşıyorum. 27tl verip sadece şehir içi 600 dakika konuşmamı??? 35tl ver tüm herkesle 1200 dakika konuş. turkcell kamu.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    yaaaaaaaa bu jetwell ew telefonu içinmi

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bu ne demek? şu demeık sırf internet için telefon hattı alanlar artık boşu boşuna 9 lira değil 19 lira ödiyecek

" JeTTvel’de Dakikalar İkiye Katlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere JeTTvel’de Dakikalar İkiye Katlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda JeTTvel’de Dakikalar İkiye Katlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "