JivoChat canlı destek sistemi Türkiye’de!


30 Temmuz 2018 Pazartesi 13:30
JivoChat canlı destek sistemi Türkiye’de!

“Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganıyla Türkiye’ye açılan JivoChat, kolay kurulum ve kullanım, artan satışlar ve müşteri memnuniyeti vaat ediyor.

2012’de kurulan ve dünya çapında en çok kullanılan ikinci canlı destek aracı JivoChat, geçtiğimiz aylarda tüm içeriğini Türkçeleştirerek Türkiye pazarına açıldı. JivoChat, tüm iletişim kanallarını tek bir kanalda birleştirip, iş sahiplerinin ziyaretçi ve müşterilere kolayca destek sağlayabilmesini, sohbet edebilmesini sağlıyor. Daha da ilginci ise, platformları üzerinden telefon numarası alabilmenizi ve uygulamaları üzerinden arama yapabilmenizi ve gelen çağrıları cevaplayabilmenizi sağlıyor. Kısacası, 360 derece bir canlı destek sistemini kolayca kurup, kullanabilmenizi vaat ediyor.

Özellikle e-ticaret siteleri, online hizmet sunan ve içeren işler için, kaçınılmaz bir gereksinim olan canlı desteği ve JivoChat’i, bir de bizden duyun istedik. Dönüşümleri ve satışları %60’a varan oranlarda artırma iddiasındaki JivoChat, 14 günlük bir deneme sunuyor, deneme ardından da dilerseniz ücretsiz sürüme devam edebiliyor, dilerseniz aylık 50TL’ye profesyonel lisansı alabiliyorsunuz. Şu anda dünyada 200 binin üstünde internet sitesine hizmet veren JivoChat, Türkiye’de de 2 bini aşkın sitede aktif çalışıyor. Türkçe sitelerine www.jivochat.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

jivochat

Yapılan birçok araştırmada, katılımcıların %90’ı anında cevap alabilecekleri bir siteden alışveriş yapmayı tercih edeceklerini belirtiyorlar. Arama çağından, mesajlaşma çağına geçtiğimiz şu dönemlerde de, JivoChat gibi canlı sohbet eklentileri, online iş yapanlar için büyük bir fırsat sunuyor.  Müşterilere bir mesaj uzakta olduğunuzun garantisini vermek, hem onları mutlu ediyor, hem de size sadık kalmalarını sağlıyor. Ayrıca sitenize gelen ziyaretçilere yapacağınız hoş bir karşılama, onları müşteri haline getirmek için ideal bir yol!

JivoChat tek uygulamadan, her kanala destek verebilmek!

İnternet sitenize kurarak, Facebook sayfanızı bağlayarak, Viber ve Telegram kanallarınızı bağlayarak, e-posta adresinizle e-posta destek hattı oluşturarak ve hatta telefon kanalınızı bağlayarak, gelebilecek tüm talepleri tek bir uygulamadan karşılama imkanı sunan JivoChat, mobil ve masaüstü uygulamalarıyla dilediğiniz yerde dilediğiniz anda talepleri cevaplamanızı sağlıyor. Eğer çevrimiçi değilseniz de, çevrimdışı bir iletişim formuna dönüşüyor ve gelen mesajları e-postanıza iletiyor.

İnternet sitesine basit kurulumun ardından, birçok özelleştirme seçeneğiyle sohbet penceresini değiştirme imkanı sunuyor ve çalışma mekanizmasına dair de ipleri size bırakıyor. Dönüşümü artırmak üzere uzmanlaşmış JivoChat’te, ziyaretçinin bilgilerine ve durumuna bağlı olarak otomatik mesaj göstererek, ziyaretçiyi sohbete davet edebiliyorsunuz. Özellikle satış için inanılmaz etkili bu yöntem, pasif ziyaretçileri etkileşime davet ediyor ve bu sayede dönüşüm oranı artıyor.

jivochat

Bir analitik aracı değil, ama ondan da geri kalmamış

JivoChat, sitenizde anlık olarak tüm ziyaretçilerin ne yaptığını, hangi sayfada olduğunu ve her bir ziyaretçinin bilgisini (kaç dakikadır sitede, kaç sayfa gezdi, kaçıncı gelişi, nereden gibi) size sunuyor ve dilediğiniz ziyaretçi ile manuel olarak iletişime geçebilmenizi sağlıyor. Yazacağınız mesaj, sohbet penceresini açarak gösteriliyor ve ziyaretçi bu mesajı görüyor. Dediğimiz gibi, dönüşüm için her şey düşünülmüş.

Her ziyaretçi profili ve yapılan sohbetler sistemde arşivlenerek, bir dahaki gelişlerinde kiminle görüştüğünüzü anlamanıza yardımcı oluyor. Kullandığınız bir CRM sistemi varsa, onu da API yardımı ile bağlayarak, JivoChat’ten en iyi verimi alabiliyorsunuz.

jivochat-3

Çağrı merkeziyle uğraşmaktan bıkanlara: Jivo İş Telefonu!

Dilerseniz 90’dan fazla ülkeden (Türkiye dahil) yeni bir telefon numarasını kolaylıkla alabiliyor, gelen ve giden aramalarda bulunabiliyorsunuz. Dilerseniz de kendi telefonunuzu bağlayarak, gelen aramaları uygulamaya alabiliyorsunuz. Giden aramalar için SIP destekli telefon kullanmanız gerekli. Kulaklık ve mikrofonunuzla, kolayca çağrıları karşılayıp canlı yardım verebiliyorsunuz. Dakika başına ücretlendirme prensibi ile çalışan bu sistem, yerel alternatiflerine göre bir hayli cüzi kalıyor. Kısacası kendi çağrı merkezinizi kolayca ve daha ucuza kurmanız an meselesi!

Temsilci üretkenliği titizlikle irdelenmiş

JivoChat’in temsilci uygulamasına giriş yaparak canlı destek verebildiğiniz bu sistemde, cevaplayan temsilcilerin işini kolaylaştıracak birçok özellik eklenmiş. Taslak cevaplar, yazım önerileri, yazım denetimi, 90’dan fazla dil için otomatik çevirmen, ekran paylaşımı, dosya gönderimi ve daha niceleri canlı destek sunmayı çok daha kolay hale getiriyor.

Türkiye için tamamen yerelleştirilmiş ürün, 7/24 destek hattı

JivoChat tamamen Türkçeleştirilmesinin yanı sıra, ödeme seçeneklerini de Türk Lirası üzerinden sunmasıyla rakiplerinden öne çıkıyor. Hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri olan JivoChat, aylığı 50TL üzerinden profesyonel lisansını sunuyor. En ufak probleminizde çalabileceğiniz bir kapı da sunan çözüm, kendi sitesi üzerinden, kendi ürünüyle 7/24 canlı destek sunuyor.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" JivoChat canlı destek sistemi Türkiye’de! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere JivoChat canlı destek sistemi Türkiye’de! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda JivoChat canlı destek sistemi Türkiye’de! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!