Okunma

John W. Thompson İstanbul’u Ziyaret Etti


29 Mayıs 2014 Perşembe 13:20
John W. Thompson İstanbul’u Ziyaret Etti

Gerçek zamanlı alt yapı performans yönetimi çözümleri sağlayan Virtual Instruments CEO’su John W. Thompson dünya turu kapsamında İstanbul’da müşterileri ve iş ortağı Data Market ile bir araya geldi. John W. Thompson, “Türkiye pazarının gelişmekte olan ve takip edilmesi gereken bir pazar olduğunu aynı zaman da burada yer almalarının kendileri için stratejik bir önem taşıdığını belirterek şunları söyledi:

Türkiye’de tüketici teknolojilerine odaklanıyoruz. Tüketici odaklı teknolojinin en büyük kullanıcısı ve aynı zamanda en büyük özel bankası müşterilerimizden birkaç tanesi. Müşterilerinize sürekli iyi hizmet verebilmek için sistemlerinizi iyi durumda tutmanız gerekiyor. Çalışma yöntemimiz Amerika ve Asya-Pasifik’te işimize yaradı ve Türkiye’de de kesinlikle işimize yarayacak.

Türkiye’de fırsatlarının büyük olduğunu düşünmesek burada olmazdık

Bölge modelinin teknolojiyi en iyi şekilde temsil edebilecek sistem entegrasyonunu sağlamak olduğunu belirten John W. Thompson, Türkiye’deki iş ortağı Data Market ile en iyi şekilde çalışarak, VI’ın Türkiye pazarında yeni müşteri deneyimleri sağlamaları ve var olan müşteriler için en iyi çözümü sağlayan firma olduğunu belirtti. Bunun için “Virtual Instruments teknolojisini, Data Market çalışanlarına entegre ederek kullanıcılarımızın en iyi teknoloji ve hizmeti almalarını sağlamaları için özen gösterdiklerini” söyledi.

Müşteri memnuniyetinden bir adım ötesi için çalışıyoruz

Data Market Genel Müdürü Murat Boyla: “Sistem entegrasyonu sağlayan şirketlerin sadece donanıma odaklanarak sektörde ilerleyebilmesi mümkün değil. Tabii ki işimizin bir parçası, vazgeçemeyiz ama ek olarak hem müşterilerimizin, hem bizim, hem ortaklarımızın özetle tüm paydaşların mutlu olabileceği modeller ve çözümler üretmek gerekiyor. İşte bu nedenle Virtual Instruments ile birlikte çalışıyoruz. Biz müşterilerimize katma değerli çözümler sunarak, işleri için faydalar sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti kavramını bir adım öteye götürüp müşterilerimizde coşku yaratmak istiyoruz. Sistem entegrasyonu alanında gelir büyüklüğü sıralamasında ilk dörtte yer alan firmalardan biriyiz. VI bizim için önemli stratejik iş ortağımızdır. VI’ın Türkiye’deki ilk ve tek yetkili iş ortağı olarak amacımız müşterilerimize sunmuş olduğumuz yenilikçi iş çözümleri ile hedeflenen verimliliğin artırılmasıdır.” diye konuştu.

:: Teknoloji alanında dünyanın önde gelen isimlerinin Türkiye’de temaslarda bulunmaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" John W. Thompson İstanbul’u Ziyaret Etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere John W. Thompson İstanbul’u Ziyaret Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda John W. Thompson İstanbul’u Ziyaret Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "