Apple için sızdırdığı bilgi yanlış çıkınca kaşını kazıdı!


23 Mart 2021 Salı 21:34
ABONE OL
Apple için sızdırdığı bilgi yanlış çıkınca kaşını kazıdı!

Apple için sızdırdığı bilgilerle tanınan Jon Prosser, son iddiası yanlış çıkınca kaşı için tıraş makinesini eline aldı. Prosser geçtiğimiz günlerde Apple ile ilgili bir iddia paylaştı. Bu iddiaya göre Apple 23 Mart (bugün) bir etkinlik düzenleyecekti. Ancak etkinlik düzenlenmedi. Bununla ilgili söz veren Prosser, sözünü yerine getirdi.

Prosser iddiasını paylaşırken doğru çıkmaması halinde yerine getireceği bir söz verdi. Paylaşımda etkinliğinin düzenlenmemesi halinde kaşlarını tıraş edeceği yazılıydı. Prosser verdiği sözü ne kadar önemsediğini gösterdi. Ayrıca sosyal sorumluluk projesine de destek verdi.

Jon Prosser sözü için kaşı yok saydı

Teknoloji dünyasında sızıntı bilgiler kritik öneme sahip. Çünkü birçok yeni modelin özelliği tanıtımdan önce kendisini gösteriyor. Bu sızıntı bilgileri de kendini kanıtlamış kişiler yayınlıyor. Sızdıran kişilerin en büyük kanıtı ise doğru bilgileri paylaşması oluyor. Jon Prosser da Apple dünyası için doğru bilgileri sızdıran birisi olarak biliniyor.

Jon Prosser‘in 23 Mart paylaşımından sonra gözler bu tarihe çevrildi. Ancak Apple herhangi bir etkinlik yapmadı. Jon Prosser da kaşlarını tıraş ettiği videoyu YouTube’a yükledi. Video 3 saat içinde binlerce izlenme aldı. ‘FRONT PAGE TECH’ isimli kanalda videolarını yayınlayan Jon Prosser, 322 bin aboneye sahip.

Prosser kaşlarını sadece söz verdiği için kesmedi. Bir hayır kurumu için dikkat çekmek istedi. Küçük yaşta kanser olan kişilere destek veren ‘Wings for Kids’ için bağış kampanyasına destek oldu. Ayrıca isteyen izleyicilerin nakdi yardım yapabileceğini belirtti. Videoya yapılan yorumlarda da “Şimdi seni affettik!” ve “Merak etme Jon Prosser. Saygınlığını kaybetmedin.” gibi ifadeler yer aldı.

Videoda 11. dakika 25. saniyede kaşlarını tıraş etmeye başlayan Prosser, “Çocuklar için! Çocuklar için!” diyerek kendini motive etti. Ayrıca videonun girişinde iPhone 13 için bilgiler geldi. Prosser, iPhone 13’ün bu yıl içinde piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Apple’ın bir sonraki etkinliği için yeni bir tarih bilgisi bulunmuyor. Prosser bunun için önümüzdeki Nisan ayında Apple’ın yeni iPad ve AirTags tanıtımı yapacağını iddia etti. Bir sonraki etkinliğe kadar Jon Prosser’in karşının uzayıp uzamayacağı da merak konusu oldu.
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
3 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
AByrktr
AByrktr
19 gün önce

Apple sırf araba projesi hakkında ağzını tutmadı diye Hyundai ve Kia ile çalışmayı bıraktı. Bunlar neye dayanarak nasıl bu kadar iddialı konuşabiliyorlar tuhaf 🙂

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
19 gün önce
Yanıtla  AByrktr

Bir nevi marketing calismasi bunlar, kendi asil marketing calismalari baslamadan gerilla marketin uygulayarak piyasayi kizdiriyorlar. Apple araba projesi proof of concept bir calisma ve seri uretime gecmesi belkide 10 yili bulur. Sony, Apple gibi firmalar bu calismalari yillardir yurutuyorlar, amaclarida gelecekte, bildigimiz araba kavrami evrildigi zaman hazir olmlari, trilyon dolarlik bir sektore donusecek cunku, otonom surus, otomatik yol sistemleri ve bunlar icin sunulucak servisler

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
19 gün önce

bu bilgileri sağladıkları için bütün shiftdelete.net ekibine teşekkür ediyorum

" Apple için sızdırdığı bilgi yanlış çıkınca kaşını kazıdı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple için sızdırdığı bilgi yanlış çıkınca kaşını kazıdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple için sızdırdığı bilgi yanlış çıkınca kaşını kazıdı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  2. 2 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  3. 3 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  4. 4 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  5. 5 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  6. 6 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  7. 7 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  8. 8 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  9. 9 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  10. 10 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme