Okunma

Journey’in Yapımcısı: PS3’e Özel Olmayacağız


15 Haziran 2012 Cuma 06:00
Journey’in Yapımcısı: PS3’e Özel Olmayacağız

Bugüne kadar PlayStation 3 için yaptığı flOw, Flower ve son olarak da oldukça beğenilen Journey gibi oyunlarla oyuncular tarafından beğeni toplayan ve rakip konsolun oyuncuları tarafından imrenilerek bakılan oyunlar artık PlayStation 3’e, daha doğrusu Sony’e özel olmayacak.

Yukarıda saydığımız oyunların yapımcısı ThatGameCompany, iyi bir yatırım aldıklarını ve stüdyoyu genişleterek yeni oyunlarına başlayacaklarını açıkladı. Şirketin ortak kurucularından Jenova Chen, blogunda yaptığı açıklamayla artık üretecekleri oyunların tek bir platforma ait olmayacağını, multiplatform oyunları geliştireceklerini belirtiyor.

Sony‘e özel olmayı multiplatform olacak demek tabii ki oyunların Xbox 360‘a da geleceği anlamına geliyor. Böyle yaratıcı bir firmanın oyunlarını artık çok daha fazla oyuncu oynayabilecek.

:: Journey’i PlayStation 3’te oynamış mıydınız?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Journey’in Yapımcısı: PS3’e Özel Olmayacağız konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Journey’in Yapımcısı: PS3’e Özel Olmayacağız ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Journey’in Yapımcısı: PS3’e Özel Olmayacağız ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "