Okunma

Jullian Assange Televizyona Çıkıyor


25 Ocak 2012 Çarşamba 09:57
Jullian Assange Televizyona Çıkıyor

Wikileaks sitesinden yapılan resmi açıklamaya göre Julian Assange programda politikacılar, kanaat önderleri ve toplumun farklı kesimlerinden kişileri konuk edecek. Her türlü konuğa açık olacak program mart ayının ortalarında başlayacak. Programın ana teması ise geleceğin dünyası olarak belirlendi.

Yayının hangi kanalda ya da nasıl olacağı açıklanmazken, programın 10 hafta süreceği ve haftada bir kez yayınlanacağı ifade edildi.

Programın uzunluğu ise yarım saat olacak. Dünya çapında 600 milyon kişiye ulaşması beklenen program sayesinde Assange, ulaştığı insan sayısını da hatırı sayılır biçimde artıracak.

:: Julian Assenge’in televizyon programı yapmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Jullian Assange Televizyona Çıkıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    FBI tarafından öldürülmeden sağ kalmasını neye borçlu acaba ? 250000 küsür belge çalıp birde program yapmak madolyonun arka yüzünü göstermiyor mu ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Umarım “sansürsüz” bir şekilde yayınlanabilir bu program.

" Jullian Assange Televizyona Çıkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jullian Assange Televizyona Çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jullian Assange Televizyona Çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "