Okunma

Junior Editörlerle Bir Hafta


26 Nisan 2008 Cumartesi 21:00
Junior Editörlerle Bir Hafta
Nisan ayının son haftasında da Junior Editörlerimiz bahara aldanıp çalışmayı elden bırakmadı. Yine en kaliteli ve özgün içerikler, incelemeler ve tespitler SDN Forum Junior Editör bölümündeydi. SDN okuyucularının bu faydalı yazıları gözden kaçırmaması için, bu hafta yapılan paylaşımları ana sayfadan özet halinde yayınlıyoruz. Yazıların orijinallerine de mutlaka göz atın.

Marmaray’dan İlk Geçen Siz Olun!

Citroen için Türk geliştiriciler tarafından hazırlanan Citroen C4 yarış oyunu ücretsiz olarak yayınlandı. Peki bu oyunun incelemesini bir otomobil tutkununun gözünden okumak ister misiniz? Yarış gurusu TuningMert‘in kaleminden Citroen C4 Robot yarış oyunu incelemesi sizi bekliyor.

Kişisel Güvenliğiniz İçin Mozilla NoScript

Keylogger ve şifre hırsızlıklarının gittikçe arttığı şu günlerde, şifrelerinizi ve önemli bilgilerinizi kötü niyetli hırsızlardan (iyi niyetli bir tane var zaten, Robin Hood) korumak için LUPUSS‘un hazırladığı Mozilla NoScript kullanım rehberini mutlaka inceleyin.

Yahoo Umduğunu Bulamadı

Yılan hikayesine dönen Microsoft-Yahoo pazarlığında son durumu öğrenmek için, olayı yerinde inceleyen forum görevlimiz Mila12‘ye bağlanıyoruz. Sendeyiz Mila12.

Turkcell’in Yeni Hizmetini Gördünüz mü?

Siz de "Bize fiziği yanlış öğrettiler; insan sesi uçak sesini bastıramaz dediler…" şeklinde başlayan tezahüratları takımınıza uyarlıyorsanız, Fati[H]eaT‘ın tanıttığı Turkcell’in yeni hizmeti hayli hoşunuza gidecektir.

Condemned 2:Bloodshot İnceleme

Hem korku, hem de FPS oyunlarına bakış açınızı değiştirecek, sizi sürekli ikilemlerde bırakacak bir oyunla tanışmaya hazır mısınız? Psikopat suçlular arasında yumruklarınızı konuşturmak için Nmss tarafından yazılan Condemned 2: Bloodshot incelemesinden yola çıkın.

SDN – http://shiftdelete.net

Bu yazılar, SDN üyeleri tarafından forumumuzda bulunan "Junior Editörler"
bölümünde hazırlanmıştır. Yazıyı, sadece profesyonel yazarlarımızın
yazabildiği ana sayfamızda paylaşmamızın nedeni, bilişim sektörüne 
tecrübelerini ve deneyimlerini paylaşabilen yeni uzmanlar
kazandırabilmektir. Yazının sorumluluğu, üyenin kendisine aittir. Yazı
hakkında sormak istediklerinizi, forumda
ilgili başlık altında bildirebilirsiniz. Siz de, başka bir yerde yayınlanmamış olan size ait makalelerinizi, haber ve incelemelerinizi Junior Editörler bölümünde paylaşabilirsiniz. Bu bölümden seçilen yazılar, SDN ana sayfasında yer alacak ve belki de size, SDN Editörü olma şansını verecektir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Junior Editörlerle Bir Hafta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Junior Editörlerle Bir Hafta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Junior Editörlerle Bir Hafta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "