Okunma

Just Cause 3 Haritası Ne Kadar Büyük?


02 Aralık 2015 Çarşamba 07:00
Just Cause 3 Haritası Ne Kadar Büyük?

Serinin ilk iki oyunu her ne kadar başarılı olsa da mazide kalmıştı. Gelişen ve yenilenen teknolojilerle beraber yapılan Just Cause 3 şüphesiz ki açık dünya türünü sevenlerin dört gözle beklediği bir yapım. 

Just Cause’un güçlü yanlarından bir tanesi her zaman harita içindeki özgürlük ve bu özgürlükle beraber gelen çılgınlıklar olmuştur. Just Cause 3 ile beraber elimizde devasa bir harita var. Haritanın bir uçtan bir uca geçilmesi neredeyse 15 dakika alıyor ve bu geçiş sırasında hava yolu kullanılıyor. Haritanın böylesine büyük olması akıllara içeriğin ve şehir yapılandırmasının nasıl olacağı geliyor.

 15-11/30/1418317508-jc3-screenshot-freefallbase1-11-1418315493-12-2014.jpg

Fakat biliyoruz ki oyunun yapımcısı Square Enix bu beklentiyi boşa çıkaracak bir şirket değil. Mesela yıkılan binalardan bazılarının hep yıkık kalacak olması haritanın ruhsuz bir yer değil yaşayan bir organizma gibi olacağının işaretçisi. Ayriyetten oyunun geçeceği yer olacak Medici tropik bir ada olduğundan cıvıl cıvıl olacak gibi görünüyor. Unutmadan oyunun PS 4 için ön yüklemede olduğunu da hatırlatalım

:: Just Cause 3 oynamayı düşünüyor musunuz?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Just Cause 3 Haritası Ne Kadar Büyük?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    VR gözlük şart

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Grafik 10 numara ama en sonunda o adamın denizfenerine spiderman gibi yapışması nedir ya!

" Just Cause 3 Haritası Ne Kadar Büyük? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Just Cause 3 Haritası Ne Kadar Büyük? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Just Cause 3 Haritası Ne Kadar Büyük? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "