Okunma

Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin


26 Aralık 2015 Cumartesi 11:00
Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin

Juvo ile birlikte uykunuzu kolayca izleyebilir ve düzene sokabilirsiniz. İçinde bulunan sensörler ile değerlerinizi gerçek zamanlı ölçüp, WiFi ile birlikte bağlı olan mobil cihazınızdan değerleri okuyabilirsiniz. Kısacası Juvo, odanızı sizin için bir uyku asistanına dönüştürüyor.

Juvo’nun özellikleri

Fiber optik şerit ile uyku döngüsünü ölçen ürün, patenti alınmış bir sensör ile birlikte kolayca her yatağın altında kullanılabiliyor. Yapabileceğiniz şeyler arasında, uykunuzun hangi aşamalarında rahatsız olabildiğinizi görebilmek, yeterli oksijen alıp almadığınıza bakmak, uyku sırasında kalp atış hızınızın ne olduğunu görmek, alarm ile en doğru zamanda uyanmak, termometre ile optimal uykı sıcaklığınızı bulmak mevcut.

Güzel bir uykunun yardımcıları arasında ışık, ısı ve sesler gibi yan faktörler bulunmaktadır. Juvo yardımıyla uygulama, size uykunuzda yardımcı olabilecek bir beyaz gürültü dinletebilir, sizi uykunuzun en hafif olduğu, doğru zamanda uyandırabilir. Basitçe sensör şeritleri yatacağınız yere seriyor ve üzerinde uyuyorsunuz. Daha sonra bütün değerleriniz gerçek zamanlı olarak ölçülüyor.

15-12/25/juvo-uyku-olcen-cihaz.jpg

Indiegogo üzerinde 50 bin dolar hedefi olan Juvo, 53 bin dolar ile gerekli parayı toplamış durumda. Ürünün piyasa fiyatı 199 dolar olacak ancak erken bağış yaparak, 139 dolara almak mümkün.

:: Uykuya yardımcı olan Juvo hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmirhan Üstünsoy

Uzun süredir oyun ve teknoloji sektöründe bulunan Emirhan, bu tecrübesini ve sevdasını SDN bünyesinde yazıya döküyor. Tam bir PC oyuncusu ve aynı zamanda iyi bir müzik düşkünü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Uyku kâr getirir. Uykusunu iyi alan birisi hayatta daha başarılı olur.

" Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "