Kablo Duasına Çıkıyoruz!


16 Şubat 2006 Perşembe 14:00
Kablo Duasına Çıkıyoruz!

Kopan kablolar, yavaşlayan internet, bilgisayar başında stres yapan kişiler… Manzara bilindik manzara. Daha önce defalarca olduğu gibi. Amerika’dan yayın yapan sunucumuz da bundan nasibini alıyor ve Türkiye’den siteye girmek isteyenlere tabiri caiz ise; işkence yaşatıyor. Telekom, sorunu en kısa zamanda çözeceğini söylüyor. Heyecanla beklediğimizi buradan SDN ziyaretçilerine duyurmuş olalım.

Çözüm!
SDN editörleri olarak hep çözüm üretmeye çalıştık sayfalarımızda ama bu sorunun çözümü, sanıyoruz ellerimizi açıp dua etmek. Zekeriya Beyaz’a kablo duası nasıl yapılır, soracağız.

Resmi Açıklama!

Arıza ile ilgili Telekom tarafından yapılan (Ne hikmetse kendi sitelerinde yer almıyor) NTV’deki açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
10 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Telekom’un sitesine girip acaba sorun ne diye araştırmaktan sayfayı hatim ettim. Adsl desteği arayıp durdum sadece bakım var diye geçiştirdiler. Bir kişi bile çıkıp yahu işte bilindik olay gitti kablo ***** tahmin ediyordum da kimse söylemeyince emin olamadım.
Bu haber için teşekkürler…

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Sanırım Telekom’un web sitesi yılda birkaç kez güncelleniyor. :p Duyuruları başka kaynaklardan alıyoruz maalesef Telekom yerine. Bir de ben merak ediyorum şöyle sorunsuz, sinirlerimi sık sık germeyen bir internet bağlantım olacak mı günün birinde? 🙂

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Yumurtaya can veren rabbim dualarımızı kabul etti. Sorun çözülmüş 8)

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

zaten telekomun servisi ordada. dünya standartlarında bağlantı kalitesi sunuyoruz diyorlar artık nerdeyse dua etmek için bile para isteyecekeler. bir de adam gibi servis verseler para helal olsun ama o da yok. kaplumbağ gibi internete çuvalla para veriyoruz buna karşılık bir açıklama bile yapacak zamanları yok (yada cesaretleri). bir gün kızıp telekoma rakip bir servis sağlayıcı kurarsam sözüm söz herkese ucuz internet bağlantısı sağlıyacam :D:D:D
adamı sinirlendirmesinler haaaaaa 😀

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Malesef malesef malesef. Tekel durumundaki şirketi özel sektöre de verseniz devlette de bırasaksanız zihniyet değişmedilçe problem bitmez. Şurda haftaya okulumuz açılacak son demlerimizi vuralım diye geçiyoruz netin başına. Dinine yandığımın kabloları kopacak zamanı buluyor. Hayret ki hayret. Açıklama yapma huyları da yok beyefendilerin kendi sitetlerinde. Onlar sadece trilyonlarca karın üzerine yatma alanında uzmanlaştılar çünkü. Neyse birkaç yıl içinde her şey daha güzel olacakmış. Duyumlarım o yönde.

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

“Küçüğüm daha çok küçüğüm…”sunucunuz niye Amerika’da ki :roll

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Çözüm hakikaten ilginçmiş.. :grin

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

[B]amin[/B] :eek

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Bir şirket ile anlaşmamız gereği sunucularımız Amerika’da.

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Bugün 24 Şubat ama bende hala internet düzelmedi. Sınırsız kullananları canından bezdirmek için her şeyi yapıyorlar. Bu son olayda üzerine tuz biber ekledi. Önceden DC++ kullanırken internette çok rahat geziyordum. Şimdi interneti de koparıyor sağolsun. :upset

" Kablo Duasına Çıkıyoruz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kablo Duasına Çıkıyoruz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kablo Duasına Çıkıyoruz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2