Okunma

Kablosuz şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık!


14 Ocak 2018 Pazar 21:39
Kablosuz şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık!

Qi kablosuz şarj standardına pek çok farklı sektörden üretici destek vermeye devam ediyor. Son 3 yıldır popülaritesi istikrarlı bir şekilde artmaya devam eden kablosuz şarj aksesuarları, yakın gelecekte bizlere neler sunacak?

CES 2018 teknoloji turumuz devam ediyor. Hem yeni çıkan teknolojileri sizlere Las Vegas’tan aktarıyoruz hem de en son teknolojilerin uygulama örnekleriyle de, önümüzdeki yıllarda günlük hayatımıza girecek teknolojilerle ilgili aklımızdaki örnekleri daha da iyi canlandırabiliyoruz.

Kablosuz şarj aksesuarları nereye gidiyor?

Hem otomobil üreticilerin aktif olarak desteklemeye başladığı Qi standardı, Samsung ve Apple gibi mobil sektörün en önemli iki üreticisi tarafından da destekleniyor.

Özellikle akıllı telefon çeşitliliğinde 2018 yılında kablosuz şarj destekleyen modellerin sayısında ciddi bir artış bekliyoruz. Bu artış, aksesuar çeşitliliğine ve diğer pek çok alana da yansıyacak.

Evde, işte ve otomobilde telefonlarımızı ve pek çok aksesuarımızı kablosuz şarj edebiliyorken (kablosuz kulaklık, akıllı saat ve telefon gibi) oturduğumuz bir restaurantta ve kafeteryadaki masa da telefonu şarj edebilecek. Ya da satın aldığınız bir aksesuar, bir klavye de gelecekte telefonunuzu ve diğer ürünlerinizi kablosuz bir şekilde şarj edebilecek.

Qi ekibinin CES 2018‘deki standına göz atalım. Bakalım kablosuz şarj aksesuarları günümüzde hangi seviyeye ulaşmışlar? İyi seyirler.
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kablosuz şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık!”

  1. emin dedi ki:

    Yalan

" Kablosuz şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kablosuz şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kablosuz şarj aksesuarlarının geleceğine göz attık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "