Okunma

Kaç Adet Black Ops Haritası Satıldı?


10 Kasım 2011 Perşembe 09:31
Kaç Adet Black Ops Haritası Satıldı?

Activision, geçtiğimiz hafta açıkladığı üçüncü çeyrek raporlarından sonra oyunların satış rakamlarına da yer verdi. Activision’un dağıtım kanalı CEO’su Eric Hirsberg, geçtiğimiz sene piyasaya çıkan Call of Duty: Black Ops‘un DLC paketlerinin çok yüksek rakamlara ulaştığını açıkladı.

Buna göre Black Ops‘un satılan toplam harita rakamı, oyunun çıkışından itibaren 11 ay içerisinde 20 milyon rakamına ulaştı. Eylül ayına kadar 18 milyon olan rakam, Rezurrection paketinin çıkmasıyla 2 milyon daha artarak Ekim ayı sonunda 20 milyon gibi ulaşılması zor bir rakama ulaştı.

:: Sizce MW3 bu rakama ulaşabilecek mi?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kaç Adet Black Ops Haritası Satıldı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kaç Adet Black Ops Haritası Satıldı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kaç Adet Black Ops Haritası Satıldı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "