Okunma

Kadın Oyunseverler Daha Sosyal


20 Kasım 2011 Pazar 13:30
Kadın Oyunseverler Daha Sosyal

Gamehouse bir araştırma yapmış ve sonucunda kadın oyuncuların erkeklere ve oyun oynamayan kadınlara oranla daha fazla seks yaptığı sonucuna varmış.

Görünüşe göre kadın oyuncuların yüzde 76’sı oyunlarını Online olarak oynuyorlar. 2000 kadın üzerinde yapılan araştırma, oyun oynayan kadınların, oynamayan kadınlara oranla yüzde 5 oranında daha fazla seks yaptığını da gözler önüne sermiş.

Ayrıca oyun oynayan kadınların yüzde 74’ünün bir gün içerisinde en az bir kez televizyon da izlediği ortaya çıktı. Kısacası, oyunseverlerin asosyal olduğu yargısının yanlış olduğu rahatlıkla görülebiliyor.

:: Kadın oyuncu tanıyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kadın Oyunseverler Daha Sosyal”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Merhaba abi bana bu cihaz hediye geldi fakat geldiği günden beri açılmıyor . Şarj etmeyi denedim açılmadı ne yapabilirim evde tamir etmek için

" Kadın Oyunseverler Daha Sosyal konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kadın Oyunseverler Daha Sosyal ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kadın Oyunseverler Daha Sosyal ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "