Okunma

Kadınlar İçin Faydalı Bilgiler, Vodafone’da!


10 Temmuz 2011 Pazar 09:01
Kadınlar İçin Faydalı Bilgiler, Vodafone’da!

Vodafone Kadınlar Kulübü kapsamında ünlü güzellik uzmanı Suna Dumankaya doğal güzellik için tariflerini, uzman diyetisyen Dilara Koçak ise sağlıklı beslenme ile ilgili tüyolarını yalnızca Vodafone Kadınlar Kulübü‘ne özel olarak Vodafone aboneleriyle paylaşıyor.

Ayrıca Vodafone abonesi anneler ve anne adayları, uzman diyetisyen Dilara Koçak‘ın hamilelik ve sonrasında sağlıklı beslenme ile ilgili önerilerini ve AÇEV‘in bebek ve çocuk gelişimine dair yararlı tavsiyelerini Vodafone Kadınlar Kulübü‘nde yer alan servislerden kısa mesaj olarak alabiliyorlar.

Suna Dumankaya ile Doğal Güzellik Servisi

ABONE SUNA” yazıp 4080‘e ücretsiz kısa mesaj gönderilerek abone olunan Suna Dumankaya ile Doğal Güzellik Servisi’nde doğal güzellikle ilgili tarif ve öneriler ayda 0,80 TL karşılığında abonelerin cebine her gün kısa mesaj olarak geliyor.

Dilara Koçak ile Sağlıklı Beslenme Servisi

Her gün sağlıklı beslenmeyle ilgili öneriler almak isteyen Vodafone aboneleri, “ABONE BESLENME” yazıp 4080‘e ücretsiz göndererek servise aylık 0,80 TL karşılığında abone olabilirler.

Buna ek olarak Dilara Koçak’tan hamilelikleri boyunca uygulayabilecekleri sağlıklı beslenme önerileri almak isteyen anne adayları da “ABONE HAMILE” yazıp hamileliklerinin kaçıncı haftasında olduklarını ekleyerek (Örneğin “ABONE HAMILE 20”) 4080’e ücretsiz göndererek aylık 0,80 TL karşılığında Dilara Koçak ile Hamilelikte Sağlıklı Beslenme Servisi’ne abone olabiliyorlar.

AÇEV ile Anne Çocuk Servisi

AÇEV’den bebek ve çocuk gelişimi ile ilgili yararlı bilgiler Vodafone abonesi annelere özel AÇEV ile Anne Çocuk Servisi‘nde ücretsiz olarak sunuluyor. Servise abone olmak için “ABONE ACEV” yazıp çocuklarının kaç aylık olduğunu ekleyerek 2300‘a göndermek yeterli oluyor.

(Örneğin; “ABONE ACEV 24”) Servise abone olanlar, iki günde bir çocuklarının gelişimi ile ilgili yararlı bilgileri kısa mesaj olarak ücretsiz alıyorlar.

Kadın Yaşam Servisi

Kadın abonelere özel sunulan Kadın Yaşam Servisi ile güzellik, makyaj tüyoları, saç bakımı ve moda trendleri ile ilgili önemli ipuçlarına Vodafone aboneleri ücretsiz ulaşabiliyorlar.

Ücretsiz sunulan Kadın Yaşam Servisi’ne abone olarak her gün kısa mesajla yararlı bilgileri almak için “ABONE KADINYASAM” yazıp 7070‘e mesaj göndermek gerekiyor.

Pratik Ev Bilgileri Servisi

Günlük ev yaşamında karşılaşılan sorunlara pratik çözümler Vodafone abonelerinin cebine geliyor.

EV” yazıp 3435‘e göndererek ücretsiz abone olunan serviste, zor lekeleri çıkarmaktan kolay çivi çakmaya, mutfakta karşılaşılan problemlerden eşya bakımına kadar birçok konu hakkında abonelerin hayatını kolaylaştıracak pratik öneriler cep telefonlarına SMS olarak geliyor.

Vodafone Kadınlar Kulübü’nü beğendiniz mi?
Çevrenize tavsiye eder misiniz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kadınlar İçin Faydalı Bilgiler, Vodafone’da!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    en iyisi şu anda Türkcell hiç bir operatör Türkcell gibi değil kalite farkı açık. herşey ücretli diğer operatörlerde

  2. SDN Okuru dedi ki:

    para para para ..

  3. şölen dedi ki:

    zırt zırt sürekli msj gelcek , kalsın

" Kadınlar İçin Faydalı Bilgiler, Vodafone’da! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kadınlar İçin Faydalı Bilgiler, Vodafone’da! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kadınlar İçin Faydalı Bilgiler, Vodafone’da! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "