Okunma

Kadir Has Üniversitesi Bilişimcilerle Buluşuyor


06 Nisan 2010 Salı 12:32
Kadir Has Üniversitesi Bilişimcilerle Buluşuyor

Kadir Has Üniversitesi ilk olarak 2003 yılında düzenlemeye başladığı bilişim günlerine bu yıl da devam ediyor. 28 ve 29 Nisan‘da düzenlenecek olan Bilişim Teknolojileri Şenliği adlı organizasyonun esas hedef kitlesi 15 yaş ve üzerindeki gençler olarak belirlenmiş.

Seminerler ve konserler verilecek

Şenlik boyunca, katılımcılar özel standartlarda yeni çıkan oyunları deneyebilecek. Ayrıca, düzenlenecek olan seminerlerde teknoloji firmalarından yöneticiler gençlerle sohbet edip tecrübelerini paylaşacak.

Haliç kampüsünde yapılacak olan organizasyonda, en iyi teknolojik ürünlere çeşitli ödüller de verilecek. Şenlikler boyunca Atiye ve Gripin gibi sanatçılar da birer konser verecek.

:: Bu şenliğe katılacak mısınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kadir Has Üniversitesi Bilişimcilerle Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kadir Has Üniversitesi Bilişimcilerle Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kadir Has Üniversitesi Bilişimcilerle Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "