Okunma

Kadir Has’tan E-Ticaret Sertifika Programı


16 Şubat 2012 Perşembe 09:34
Kadir Has’tan E-Ticaret Sertifika Programı

Türkiye, son yıllarda e-ticaret alanında hızlı bir büyümeye sahne oldu. Dolayısıyla bu alanda oluşan birçok iş imkanı da gençler için yeni bir kariyer imkanı meydana getiriyor. 2011 yılının ilk 6 ayında %50’lik bir artış göstererek 10.4 milyar TL seviyesine ulaşan e-ticaret, bu alanda kariyer yapmak isteyenlerin de yüzünü güldürüyor.

 

İnternet üzerinden bir iş kurmak, e-ticaret alanında yöneticilik yapmak ya da işini internet ortamına aktararak büyütmek isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak olan e-girişimcilik sertifika programına katılarak bu hızla büyüyen e-ticaret sektörüne başarılı bir giriş yapmak için gerekli bilgiler edinilebilecek.

B2B ve B2C, retail marketing, sosyal medyalar, fırsat siteleri, private shopping, e-dış ticaret, reklam odaklı girişimler, emlak ve İK siteleri gibi birçok farklı alt başlıklarda farklı iş modelleri tanıtılacak. Eğitimin sonunda sektörün öncülerinden gereken bilgileri almış olan girişimciler, e-ticaret dünyasıyla ilgili gereken bütün bilgileri elde etmiş olacaklar.

Program ile ilgili detaylı bilgi Kadir Has Üniversitesi’nin ilgili sayfasından edinilebilir.

:: E-girişimcilik sertifika programı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kadir Has’tan E-Ticaret Sertifika Programı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Makaledeki link hatalı doğrusu:

    *****

  2. SDN Okuru dedi ki:

    link çalışmıyor 🙁

" Kadir Has’tan E-Ticaret Sertifika Programı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kadir Has’tan E-Ticaret Sertifika Programı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kadir Has’tan E-Ticaret Sertifika Programı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "