Okunma

Kağıtsız Ofis Dediler ama Olmadı!


09 Haziran 2016 Perşembe 07:20
Kağıtsız Ofis Dediler ama Olmadı!

Dijitalin gelişmesinden dolayı basılı yayının değerini kaybedeceği düşünülüyordu. Dergi ve gazetelerin de dijitale kayması bu düşüncenin ortaya çıkmasında büyük rol üstlendi. Ancak yeni geliştirilen baskı çözümleri, basılı yayının hala önem taşıdığını gözler önüne seriyor.

Gelenekselci okurlar kağıda temas etmediği zaman okuduğundan keyif alamıyor. Bu durumda Canon‘un yeni baskı çözümlerine yönelmesini sağlıyor. Canon Eurasia Genel Müdürü Wilbert Verheijen ile Canon’un baskı çözümleri hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

:: Dijital mi yoksa basılı yayını mı tercih edersiniz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kağıtsız Ofis Dediler ama Olmadı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Dublaj yerine altyazı olmalıydı, olmamış dublaj patlıyor. Kulaklıkla dinliyorum bir de.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Dublaj cok kotu degilmi

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Cok iyi çalışıyorsun patron

" Kağıtsız Ofis Dediler ama Olmadı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kağıtsız Ofis Dediler ama Olmadı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kağıtsız Ofis Dediler ama Olmadı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "