Okunma

Kalp Hastalıkları İçin Teknolojik Önlem


11 Ekim 2010 Pazartesi 10:45
Kalp Hastalıkları İçin Teknolojik Önlem

En önemli ve korktucu ameliyatlardan biri olan kalp operasyonları yeni geliştirilen bir yöntemle çok daha basit hale geliyor.(Mobil Cihazlar Ve Radyasyon Gerçeği)

iSuppli adlı sağlık firmasında araştırmacı olarak çalışan Richard Dixon‘ın yaptığı açıklamalara göre kardeoloji tarihinin en büyük buluşlarından biri yapıldı.

 

 

Doktor Ayağınıza Gelecek

CardioMEMS, adlı sistem  kişilerin kalplerinin içerisine yerleştirilecek ve düzenli olarak kablosuz bağlantıyla doktora organın günlük durumu hakkında rapor verecek. 

Sürekli doktor kontrolüne gitmeyi engelleyen bu cihaz sayesinde, hastaların potansiyal tehlikeleri uzman hekimler tarafından önceden tespit edilebilecek. Böylece, erken tehşis avantajıyla hastaların böyle tehlikeli ameliyatlara girmesine gerek kalmayacak.

:: Kalbinize böyle bir cihaz yerleştirilmesine izin verir miydiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kalp Hastalıkları İçin Teknolojik Önlem”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben izin verirdim nasıl olsa insan için faydalı ama kesin zararlarıda vardır…

" Kalp Hastalıkları İçin Teknolojik Önlem konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kalp Hastalıkları İçin Teknolojik Önlem ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kalp Hastalıkları İçin Teknolojik Önlem ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "