Okunma

Turkcell Kamu Tarifesi Geri Döndü


11 Ocak 2011 Salı 13:00
Turkcell Kamu Tarifesi Geri Döndü

Turkcell bugün düzenlediği toplantıyla, bir süredir üye alımı yapmadığı ‘her yöne 1200 dakika‘ tarifesini tekrar aktif hale getirdi. 40 lira karşılığında, bu tarifeye kamu çalışanları ve emekliler abone olabilecek.

 

 

Cüneyt Arkın’lı Tanıtım

Operatör firması ayrıca bu tarifeye ek olarak kamuya özel 3G kampanyası da başlattı. Yaşasın Kamu adını alan tarifede 4GB‘lık 3G modem ayda 29 lira olarak fiyadlandırıldı.

Çeşitli firmalarda da özel indirimler sunan, tarifeye katılmak için ‘YASASİN KAMU‘ yazıp 2222‘ye kısa mesaj atmak yeterli olacak. Tarifenin tanıtıldığı reklam filmleride ise, Ferhat Göçer, Cüneyt Arkın ve Özgür Ozan yer aldı.

:: Turkcell’in bu tarifesine geçmeyi düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Turkcell Kamu Tarifesi Geri Döndü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    1000 dk 1000 SMS 4gb internet grup içi 4000 bilmem kaç dk 27tl 1.5 telsiz olsa 28.5 tl ödüyorum

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bu tarife 35 liraydı. Katılanlar devam ediyordu. Şimdi maaşa bu kadar zam gelmezken tarife cosşmuş durumda 🙂

" Turkcell Kamu Tarifesi Geri Döndü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Turkcell Kamu Tarifesi Geri Döndü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Turkcell Kamu Tarifesi Geri Döndü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "