Kampüs Gelişim Günleri başlıyor!


08 Şubat 2017 Çarşamba 12:44
Kampüs Gelişim Günleri başlıyor!

IEEE (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) ve ODTÜ Öğrenci Kolu‘nun ortaklaşa düzenlediği Kampüs Gelişim Günleri başlıyor.

Kampüs Gelişim Günleri nedir?

8. Bölgenin en aktif ve büyük öğrenci kollarından biri olarak kabul edilen IEEE ODTÜ, ulusal ve uluslararası etkinlikler yaparak çevresine değer katmayı amaçlamaktadır. Bu düşünceyle başlalan ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Kampüs Gelişim Günleri, her yıl 5000’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapıyor.

17-02/08/kggg3.jpg

Etkinlik bu sene 28 Şubat’ta yapılacak Ankara Mini Maker Faire’e de ev sahipliği yapıyor! Maker kültürü, teknoloji ile ‘kendin yap’ kültürünün birleşmesinden oluşan ve temeline üretmeyi alan bir akımdır. Maker Fairler ise bu kültürle üretilen teknolojiden zanaate kadar farklı içerikleri bulunduran dünyanın en kapsamlı fuarlarıdır. Dünya genelinde 185 ülkede yapılan ve 1.5 milyon katılımcıya sahip olan Maker Faire’in Ankara ayağına kayıt olmak için ankaraminimakerfaire.eventbrite.com adresini ziyaret edebilir ve bu muhteşem deneyimi Kampüs Gelişim Günleri kapsamında yaşayabilirsiniz.

Geçen senelerde  şirket yöneticilerine ek olarak Uzayda En Uzun Süre Kalan İkinci Kadın Astronot  Shannon W. Lucid gibi değerli isimleri de ağırlayan etkinlik bu sene de tam hızla devam ediyor ve Cambrige Üniversitesi’nde akademisyen olan Mete Atatüre, Game of Thrones dizisinde çizer olan Onur Çaylı ve ünlü tiyatrocu Şebnem Bozoklu gibi değerli isimleri ağırlıyor. Etkinlik aynı zamanda IEEE ODTÜ’nün çıkardığı 5000 tirajlı BİLTEK dergisinin 40. Sayısının galasına da ev sahipliği yapıyor. 

Bu yıl da etkinliğin zengin içeriği ile kariyerlerine yön vermek, kendini geliştirmek isteyen tüm üniversite öğrencileri için 27-28 Şubat – 1 Mart 2017 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi‘nde Tofaş ana sponsorluğu ile gerçekleştirilecek.

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kampüs Gelişim Günleri başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kampüs Gelişim Günleri başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kampüs Gelişim Günleri başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
  2. 2 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
  3. 3 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
  4. 4 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
  5. 5 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
  6. 6 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  7. 7 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  8. 8 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  9. 9 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  10. 10 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!