Okunma

Kamu Vakfı Teknolojiye Yöneldi


01 Mart 2010 Pazartesi 15:30
Kamu Vakfı Teknolojiye Yöneldi

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı’nın (ATGV) 01 Ocak 2009’da kullanıma başlayan Bilişim Projesi kapsamında yürüttüğü çalışmalarla OYTEK, 4 farklı lokasyonda otelcilik, restoran, kurumsal kaynak planlama uygulamalarını yaptı.

Ayrıca firma, kurumun Ankara Vakıf Merkez; Ankara, İstanbul ve Kızılcahamam Hakimevleri, Antalya Tesisi, Ankara Yediemin Deposu, Sigorta ile Anaokulu‘nu kapsayan 8 tüzel kişilikte altyapı, sistem ve uygulama kurulumlarını ve entegrasyonunu gerçekleştirdi.

 

Yazılım ve donanım sayesinde daha düzenli çalışacaklar

OYTEK‘in kullandığı Dynamics Axapta ERP uygulaması ise, teşkilat bünyesindeki tüm işletmelerin iş süreçlerine uygun olarak hazırlandı.

Muhasebe, finansman, ticaret/lojistik, maliyet, bordro, bütçe, sabit kıymetler, insan kaynakları, gayrimenkul takibi, sigorta yönetimi, doküman yönetimi, anaokulu, araç takip, nakit yönetimi, yediemin depo yönetimi, talep/ihale yönetimi modülleri ile beraber konsolide yönetim raporlarını daha düzgün yönetmek için kulalnılıyor.

:: Kamu derneklerinin yazılımların gücünü kullanmasını destekliyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kamu Vakfı Teknolojiye Yöneldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kamu Vakfı Teknolojiye Yöneldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kamu Vakfı Teknolojiye Yöneldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "