Kanserli Çocuklar Yalnız Değil


19 Haziran 2010 Cumartesi 05:30
Kanserli Çocuklar Yalnız Değil

Ekonomik sorunları nedeniyle tedavi olamayan ya da tedavileri aksama riski taşıyan kanserli çocukların tedavilerinin sürekliliğini sağlamak için 2000 yılından bugüne başarılı kampanyalara imza atan KAÇUV, günümüzün vazgeçilmezleri arasında yer alan internet üzerinden de hizmet vermeye devam ediyor (Düşler Atölyesi 17 ilde 21 Noktada Başlıyor!).

Kanser hastalığı konusunda bilgi almak, tıptaki son gelişmeleri takip etmek isteyen aileler, yardım gönüllüleri, destekçiler için KAÇUV ve D4D tarafından hastalığın karanlık yüzünü unutturacak renkli görselleriyle hayata geçirilen proje, umudun yeni destekçilerini www.kanserlicocuklaraumut.org adresinde ziyaretlerini bekliyor.

 

KAÇUV ve D4D’nin hayata geçirdikleri umudun sitesi www.kanserlicocuklaraumut.org yardım gönüllülerinin ziyaretlerini bekliyor.  

 

Çocukların kanser ile mücadelelerinde tedavilerinin sürekliliğini sağlamanın yanı sıra bu süreçte önemli bir gereksinim olan psikolojik destek ve çocuk psikolojisine uygun tedavi ortamının yaratılmasını kendine misyon edinen KAÇUV, kanser hastalığının soğuk ve kasvetli havasından uzaklaştıran bir çalışma hazırladı (9 Yaşından Küçüklere Zararlı).

Site üzerinden KAÇUV’un tüm çalışmalarının yanı sıra, Onkoloji alanında Türkiye’nin en önemli doktorlarının makalelerine, başarı öykülerine ve KAÇUV ürünlerine ulaşılabiliyor. Ayrıca site üzerinden çocuklarımızın bu önemli mücadelesine destek vermek isteyen yeni gönüllüler, kayıtlarını yaptırabiliyor.

:: Bu tür organizasyonlara gönüllü oluyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kanserli Çocuklar Yalnız Değil konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kanserli Çocuklar Yalnız Değil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kanserli Çocuklar Yalnız Değil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  2. 2 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  3. 3 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  4. 4 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  5. 5 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  6. 6 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
  7. 7 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?
  8. 8 SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası SDN Şampiyonlar Ligi! - Özel FIFA 21 turnuvası
  9. 9 Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama! Havalimanında uçak kaçırmayı engelleyen uygulama!
  10. 10 Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk) Ortalığı dağıtacak Fuji X-S10 inceleme! (Dünyada ilk)