Okunma

Kapaklı BlackBerry Yolda


01 Mayıs 2008 Perşembe 21:00
Kapaklı BlackBerry Yolda
BlackBerry ürün ailesine yeni gelecek olan bir model, şimdiye kadar Research in Motion tarafından hiç tasarlanmamış bir biçime sahip olacak. Ürünün tuş takımım ve top biçimindeki işaretçisi, tanıdık gelebilir; fakat kapaklı bir BlackBerry olması sebebiyle bu ürün, değerlerinden ayrılacağa benziyor. Telefonun piyasaya çıkış ve etrafta görünebilme tarihi olarak ise yılın sonu öngörülmüş.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kapaklı BlackBerry Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kapaklı BlackBerry Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kapaklı BlackBerry Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "