Okunma

Facebook ve YouTube Yassah!


27 Aralık 2008 Cumartesi 10:58
Facebook ve YouTube Yassah!

Dünyanın en yeni bağımsız ülkelerinden olan Karadağ‘da devlet dairelerinde Facebook veya YouTube‘a girmek isteyenlere hoş bir sürpriz var: Erişim Engellendi, yazısı. Karadağ‘da gittikçe artan kullanıma oranla devlet dairelerinden de sık şekilde kullanılan YouTube ve Facebook, devlet görevlilerin mesai performanslarını engellemeye başlayınca, devlet eliyle, sadece devlet dairelerinde engellenmiş oldu.

FWD: Çokk komikkk!!

Ülkemizde de birçok kurumun çalışanları e-posta ve YouTube video bağlantıları paylaşmak konusunda oldukça yetkin. Bu sebeple de bazı kurumlarda bu tür sitelere bazı engeller getirebiliyorlar. Hatta bütün Live Messenger listelerine (patronları da listedeyken) davet gönderen çalışanların Facebook‘a erişimin engellenmesi konusunda önemli bir sebep olduğunu da belirtelim. Nereden biliyorsunuz diye sormayın. 🙂

:: Şirketinizde YouTube erişimi engellenmiş durumda mı?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Facebook ve YouTube Yassah!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bizde alayı kapalı, snd bile kapalı bizim nette(sadece ana sayfayı okuyabılıyorum,Foruma kesinlikle girme yetkımız yok.), msn youtube,facebook dememe gerek bile yok.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    BU YOUTUBEYI KAPATMANIZ ÇOOOOKKKKKKKÖTÃœ OLSU

" Facebook ve YouTube Yassah! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Facebook ve YouTube Yassah! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook ve YouTube Yassah! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "