İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar!


26 Mart 2020 Perşembe 11:00
İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar!

Corona virüsü hem ülkemizi hem de dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Bu süreç tedbirleri doğrultusunda ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteler eğitime ara verirken kamu kuruluşlarında da idari izinler başlatıldı. Bununla birlikte özel sektörde de birçok şirket evden çalışma sistemine geçmiş bulunmakta. Biz de evde harcadığınız vakti verimli geçirebilmeniz için karantina döneminde İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar listesiyle karşınızdayız.

İngilizce öğreten ücretsiz mobil uygulamalar!

İngilizce öğrenmek ülkemizdeki birçok kişinin çözemediği en büyük sorunlarından biri. İlkokul, ortaokul, lise ve hatta üniversitede de İngilizce dersler almamıza rağmen bir türlü İngilizce konuşamıyoruz, yazamıyoruz veya anlayamıyoruz. Karantina dönemini avantaja çevirerek, İngilizce öğrenme problemimizi de çözebiliriz. Bu problemi çözebileceğiniz en iyi İngilizce öğrenme uygulamaları listesi karşınızda!

Duolingo

Eğer hiç İngilizce bilmiyorsanız ve hızlı bir şekilde sıfırdan başlayarak İngilizce veya herhangi bir başka dili öğrenmek istiyorsanız deneyimleyebileceğiniz ilk uygulama Duolingo olabilir. Duolingo temelde sizlere adım adım dil öğretmeyi hedefleyen ve sık sık tekrar çalışmalarıyla konuları pekiştirmenizi sağlayacak ücretsiz fakat uygulama içi satın alımlara sahip bir mobil uygulamadır. Sıfırdan birçok konuyu işleyerek, seviyenize göre hızlı bir şekilde dilinizi geliştirebileceğiniz uygulama, sizlere çalışma saatlerinizi de hatırlatarak bir düzen oluşturmanızı sağlar.

İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar! - ShiftDelete.Net (1)

Bununla birlikte, her geçtiğiniz ders sonrası ara ara yapılan tekrar testleriyle şimdiye kadar gördüğünüz, öğrendiğiniz tüm içerikleri hatırlamanızı sağlar. Bu da öğrendiğiniz şeyleri unutmamanızı kolaylaştıracaktır.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
9 ay önce

Bu uygulamaların bir çoğunu kullandım. Memrise app ücretli olarak kullanıyorum. Kullandığım en iyi kelime öğretme uygulaması. Yeni keşfettiğim Simpler ise grammer öğretme konusunda çok başarılı. Duolingo da kullandım fakat simpler ‘ın daha iyi öğrettiğini düşünüyorum. Herkese simpler ve memrise uygulamalarını tavsiye ederim.

" İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İngilizce öğrenebileceğiniz ücretsiz mobil uygulamalar! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik