Okunma

Karel Ödülleri Topladı


03 Ağustos 2015 Pazartesi 11:00
Karel Ödülleri Topladı

Türkiye’nin en büyük 1000 sanayi kuruluşundan biri olan %100 yerli sermayeli Karel, bilişim sektörünün saygın ve bağımsız organizasyonlarından biri olan Bilişim 500’de iki kategoride ödüle layık görüldü. Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan çalışmada Karel, “PBX Santral Gelirleri” ve “Türkiye Merkezli Üretici ve Türkiye Merkezli Donanım” kategorilerinde iki birincilik ödülünün sahibi oldu.

Karel Pazarlama Müdürü Nurşen Yıldırım, “Bu yıl Bilişim 500’de iki önemli ödül birden aldık. PBX Santral kategorisinde, uzun yıllardır olduğu gibi yeni bir birincilik ile birlikte “Türkiye Merkezli Üretici ve Türkiye Merkezli Donanım Birincisi” ödülünün sahibi olduk. Bu ödüller bizi gururlandırıyor. Çünkü içinde %100 yerli Ar-Ge ve üretim var. Türkiye’de bu alanda öncü ve lider olmanın misyon ve sorumluluğunu taşıyoruz” diye konuştu.

15-08/03/karel-1438604208.jpg

Açık ara pazar lideri

Nurşen Yıldırım; Karel olarak her zaman en büyük hedeflerinin her segment ve büyüklükteki işletmenin bilişim ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak olduğunu söyledi. Yıldırım ayrıca; bunun için en son teknolojileri kullanarak Ar-Ge ve üretim yapmak, en hızlı ve yaygın şekilde pazara sunmak ve sonrasında da müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutarak desteklemek istediklerinin altını çizdi.

:: Karel teknolojileri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Karel Ödülleri Topladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nice büyük başarılara

  2. SDN Okuru dedi ki:

    helak karele ürünleri kaliteli

  3. SDN Okuru dedi ki:

    PBX Santral nedir onu da yazsaydınız

" Karel Ödülleri Topladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karel Ödülleri Topladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karel Ödülleri Topladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "