Okunma

Karel’den Yeni İletişim Platformu: IPG


17 Kasım 2015 Salı 12:01
Karel’den Yeni İletişim Platformu: IPG

Karel, ileri teknolojileri kullanarak geliştirdiği yeni çözümü IPG İletişim Platformu’nu bugün yaygın olarak satışa sundu. Lansman öncesi, farklı sektörlerde yüzlerce işletmede kullanılarak üstün performansı teyit edilen IPG, işletmeler için vazgeçilmez bir çözüm olacağını şimdiden kanıtladı. Platform, gelişmiş iletişim özellikleri ve sunduğu avantajlar ile işletmelerin verimliliğini artırırken, rekabet avantajı ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Esnek yapısı ve sektörel entegrasyon yeteneği dikkat çekiyor

En küçük işletmeden 64.000 çalışana kadar her ölçekte işletmenin kullanabileceği, esnek bir yapıya sahip olan sistem, santral özellikleri yanında sunduğu tümleşik iletişim özellikleri ile pazarda bir adım öne çıkıyor. Değişen iletişim alışkanlıkları, kullanıcı profili, altyapı mimarileri, cihaz tercihleri ve iş uygulamaları entegrasyonuna uygun farklı iletişim ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan IPG İletişim Platformu, özel olarak tasarlanan arayüz sayesinde çalışanların iletişimlerini istedikleri gibi yönetmelerine imkan veriyor.

Dünyanın her yerinden kendi cihazınla iletişime katıl!

Genişbant erişimi ile akıllı cihazlardaki uygulama kullanımının yaygınlaştığı günümüzde, çalışanların kendi cihazı ile iletişim ağına katılmasının gittikçe yaygınlaştığına değinen Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, “Yeni çözümümüz IPG, kullanıcılarına mekandan bağımsız, her an her yerden hızlı ve ekonomik iletişim olanağı ile hareket özgürlüğü sağlıyor. IPG için özel olarak tasarlanan Web Abone arayüzü sayesinde ise, kullanıcılar iletişimlerini kendi bilgisayarları, tabletleri veya akıllı diğer cihazları üzerinden gerçekleştirebiliyor, cevapsız çağrılara, çağrı kayıtlarına, mesajlarına, rehbere erişebiliyor, diğer çalışanların meşguliyet durumlarını görebiliyor, iletişimlerini özelleştirebiliyorlar. Rekabetin en önemli koşulu olarak kabul edilen operasyonel verimlilik için ideal bir çözüm sunan IPG, işletmelere önemli bir maliyet tasarrufu da sağlıyor. dedi.

Kullanıcılarına mekandan bağımsız, her an her yerden hızlı ve ekonomik iletişim imkanı sunan IPG Platformu, ses kayıt sistemi, sesli mesajların ve ses kayıtlarının e-posta ile gönderimi, sesli ve görüntülü konferans yapma ve raporlama gibi özelliklere sahip. Ayrıca çözüm, Microsoft Outlook entegrasyonu özelliği ile kullanıcıların direkt e-posta programları üzerinden anlık durum bilgisi görmelerine, anlık ileti paylaşmalarına ve arama yapabilmelerine de imkan veriyor.

IPG sunduğu bu konfor, avantaj ve özellikler sayesinde işletmelerin iletişim standartlarını daha yüksek bir noktaya taşıyor. 2000’li yıllarda internet ve GSM’le değişen bireysel iletişim anlayışı gibi işletmelerin de iletişim anlayışını değiştiren bir yapı sunuyor. 

:: Karel IPG hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Karel’den Yeni İletişim Platformu: IPG”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    lpg diye okudum yeminle…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    o ne la öyle? LPG gibi..

" Karel’den Yeni İletişim Platformu: IPG konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karel’den Yeni İletişim Platformu: IPG ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karel’den Yeni İletişim Platformu: IPG ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "