Okunma

Karel’in Yüz Yüze Teknoloji Kavramı


30 Eylül 2009 Çarşamba 04:12
Karel’in Yüz Yüze Teknoloji Kavramı

Karel, Avrasya bölgesinin en büyük Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı CeBIT Bilişim Eurasia’ya, çağdaş iletişim teknolojilerinin sunduğu olanaklar çerçevesinde, “Yüz Yüze Teknoloji” kavramını tanıtıyor. Türkiye’nin haberleşme elektroniği sektöründe yabancı ortağı olmayan en büyük şirketi Karel, ileri teknolojiye sahip en yeni ürünlerini CeBIT Eurasia’da, 3. salonda yer alan C1 numaralı standında tanıtacak.

Karel bu yıl 7- 11 Ekim 2009 tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Bilişim Zirvesi’nin de sponsorluğunu üstleniyor. Zirve kapsamında yer alan “Kurumsal Kullanıcıların Bakış Açısıyla Yakınsama” başlıklı oturum Karel tarafından gerçekleştirilecek. Zirvedeki Telekom’da Gelecek Konferansına ise Karel Genel Müdür Yardımcısı Osman Duman konuşmacı olarak katılacak.

 

Yeni nesil iletişim teknolojileri Karel standında olacak.

 

Karel standında mekandan bağımsız operasyon olarak tanımlanan IP Çağrı Merkezi’nin tanıtımı, plazmalar üzerinde canlı demo ve IP telefonlarla yapılan uygulamalar ile tanıtılacak. IPX20 IP iletişim sunucusu ve kablosuz haberleşme çözümleri de yer alacak. Ayrıca görüşme kayıt sistemi demosu da gerçekleştirilecek.

Karel bu fuarda tasarladığı yeni konsol serisini, IP setlerini ayrıca “internet olan her yerde mültimedya iletişim” sloganı ile sunduğu yazılım tabanlı telefonlarını da tanıtacak.

:: Karel markasını biliyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Karel’in Yüz Yüze Teknoloji Kavramı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    IP santrallerinde AES şifrelemesi sunmayan bir firmadır. Hatta doğru dürüst şifreleme özelliği bile yoktur. SIP serverleri ile e-posta bile atabilirsiniz. Bir sürü nadir kullanılan özelliklere sahiptir ama istediğiniz birçok santral özelliğinide barındirmaz. En önemlisi ise küçük kapasitede IP santrali yoktur. DS serisinden almanız gerekir.

" Karel’in Yüz Yüze Teknoloji Kavramı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karel’in Yüz Yüze Teknoloji Kavramı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karel’in Yüz Yüze Teknoloji Kavramı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "